در درسمن چه خبر است؟

درسمن فعالیت خود را از مهر ماه 97 در فضای وب آغاز کرد تا پلی باشد برای دانشجویان برنامه نویس و بازار کار.

در واقع هدف ما کاربردی بودن و یادگیری هرچه بهتر مفاهیم با کیفیت بالا و بیانی آسان است. حتی برای افرادی که مدرک دانشگاهی نداشته اما علاقه بسیاری برای ورود به دنیای برنامه نویسان دارند تا بتوانند راه خود را پیدا کرده و به آرزوهایشان دست پیدا کنند.

مدرس و بنیانگذار درسمن

جناب مهندس مهدی عباسی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت آریا نرم افزار فعالیت خود در برنامه نویسی را از سال 1380 آغاز کرده است. از موفقیت های ایشان تا کنون می شود به پایان رساندن 157 پروژه، پرورش 7500 دانشجو، برگزاری 350 دوره آموزشی و کسب 24 جایزه در این حوزه اشاره کرد.

مشاهده کامل رزومه

چشم انداز فعالیت درسمن در آینده

ما اعتقاد داریم که دانش ماندگارترین ابزار تغییر است، به همین دلیل می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزشی برای ورود به بازار کار، نقش خود را ایفا کنیم.
ما خود را پایان آموزش سنتی در ایران و شروع کننده اولین قدم های تعریف آینده از آموزش های کاربردی می دانیم و این را نه تنها ما، بلکه بیش از پنج هزار کاربر آکادمی آنلاین درسمن باور دارند.
درسمن یک دنیای بدون مرز است که تولیدکنندگان و خریداران در آن، خود شما هستید.

درسمن و کسب درآمد از آن:

شاید با دیدن این جمله با خود بگویید چه طور می شود اینکار را انجام داد؟ با معرفی سایت درسمن به دوستان خود. درسمن به ازای خرید هر نفر از سایت، به حساب معرف پول واریز میکند که قابل انتقال به کیف پول و قابل برداشت می باشد. فقط کافی است از دوستان خود بخواهید هنگام ثبت نام و خرید از سایت شماره شما را به عنوان معرف وارد کنند؛ به همین سادگی.

همین حالا عضو شوید

سوالات خود را از ما بپرسید:

اگر سوالی در حوزه برنامه نویسی و سئو و ... ذهنتان را مشغول کرده است با ما در انجمن پرسش و پاسخ درسمن به اشتراک بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

انجمن پرسش و پاسخ

چرا درسمن

  • آموزش کامل و جامع مفاهیم مقدماتی زبان های برنامه نویسی
  • بیان مباحث کاربردی برای ورود به بازار کار در آموزش ها
  • برگزاری دوره ها توسط اساتید مجرب و خبره در برنامه نویسی
  • به روز بودن مطالب با آخرین نسخه های ارایه شده در زبان های برنامه نویسی
  • برگزاری دوره های آموزش رایگان با سرفصل های بسیار جامع