شما می توانید با عضویت در انجمن پرسش و پاسخ درسمن هرگونه سوالی دارید را مطرح کنید

درباره ما

aboutUs

در درسمن چه خبر است؟

حتما شما هم برای یادگیری بیشتر یا گذراندن دروس داشگاهیتان با سایت‌هایی که ارائه خدمات آموزشی میدهند، برخورد داشتید. ویدئوهایی از درس‌های مورد نظرتان که توسط اسایتد برجسته در دانشگاه های برجسته تدریس می‌شوند. کار ما در درسمن نیز همین است!
درسمن در واقع خدمات آموزشی مجازی ارائه می‌دهد مانند تمام سایت های مشابه با این تفاوت که ما به سبک مایکروسافت قدم برمیداریم…
دوره‌های آموزشی ما تنها مباحثی هستند که از طرف مایکروسافت ارائه می‌شوند. آموزش‌های ویژوال استدیو، مایکروسافت آژور، مایکروسافت آفیس و تمام دوره هایی که توسط شرکت مایکروسافت ارائه و پشتیبانی میشوند.
جهت‌گیری با این استاندارد‌ها باعث می‌شود که تمامی آموزش‌ها با نگرش مایکروسافت صورت بگیرد و درنتیجه دانشجو دوره‌های درسمن میتواند برای دریافت گواهینامه‌های بین المللی مایکروسافت در زمینه‌های مختلف مانند MCSA، MCSE و… آمادگی‌های لازم را کسب کند.
تمامی پیش‌نیاز‌ها و هر آنچه که در این مسیر لازم خواهد بود، از صفر تا صد در درسمن ارائه خواهد شد. در آکادمی آنلاین درسمن دوره های آموزشی در دو بخش رایگان و پولی قابل خرید و مشاهده می باشد.

پس اگر می‌خواهید در حوزه IT با استاندارد‌های مایکروسافت رشد کنید، درسمن را فراموش نکنید!

 

درباره آریا نرم افزار

آکادمی آنلاین درسمن محصول شرکت آریا نرم افزار با شماره ثبت 1330 و شناسه ملی 10820042045 و مدیریت مهندس مهدی عباسی می باشد که فعالیت خود را رسما از سال 1384 در زمینه نرم افزار، فناوری اطلاعات(IT) و تجارت الکترونیک با هدف گسترش تکنولوژی نرم افزاری و پدید آوردن رویکردهای نو در این صنعت آغاز نمود. این شرکت با گرد هم آوردن جمعی از اساتید برجسته دانشگاه و دانشجویان ممتاز و علاقمند در این رشته کار خود را آغاز نمود. چشم انداز ما تلاش در جهت زمینه سازی برای پیشرفت متخصصین و ایده پردازان جوان سرشار از خلاقیت است تا بستر لازم برای کسب دانش و تجربه ورود به بازار کار فراهم آید.

ارتباط با مدیریت : m.abbasi899@gmail.com