شما می توانید با عضویت در انجمن پرسش و پاسخ درسمن هرگونه سوالی دارید را مطرح کنید


کار با آرایه ها و خطایابی


کار با آرایه ها و خطایابی
برای دانلود و دیدن آنلاین این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

خطا یابی

گاهی اوقات در برنامه به مشکل بر می خوریم و نمی دانیم که این مشکل از کدام بخش برنامه است. در این شرایط بهترین کار این است که یک نقطه از برنامه را مشخص کنیه تا کامپایلر فقط تا آن نقطه برنامه ما را اجرا کند. در این صورت اگر برنامه اجرا شود یعنی مشکل بعد از آن نقطه بوده و خطایابی بسیار آسان تر خواهد شد.

برای ایجاد چنین ویژگی در محیط Visual Studio از بریک پوینت استفاده می کنیم. برای ایجاد یک بریک پوینت، در پشت خط کد مورد نظر کلیک می کنیم.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
4 جلسه برای دوره آموزش سی شارپ پیشرفته

دوره آموزش سی شارپ پیشرفته


تعداد جلسات 7 جلسه
مدت زمان 100 دقیقه
سطح مهارت پیشرفته
زبان فارسی
دانشجو 73 دانشجو
گواهی نامه ندارد
قیمت دوره : 0 تومان
به زودی
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.