آموزش طراحی قالب سایت با html-css و bootstrapمشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 10 جلسه
مدت زمان 282 دقیقه
حجم دوره 1/22 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
تعداد دانشجویان 1918
: میانگین امتیاز

رایگان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.

آموزش رایگان طراحی قالب سایت

سلام خدمت همراهان همیشگی درسمن.
نوبتی هم که باشد، نوبت محک زدن توانایی و آموزش های خود از html-css و bootstrap است آن هم با دوره آموزش طراحی قالب سایت با html-css و bootstrap.
همان طور که می دانید آموزش طراحی قالب سایت، یکی از محبوب ترین آموزش ها به حساب می آید. زیرا شما را به مهارتی می رساند که به راحتی می توانید، درآمد چند میلیون تومانی در ماه برای خود داشته باشید. همچنین افراد زیادی برای راه اندازی وب سایت خود قصد دارند، یک طراح سایت شوند تا هم ایده هایی که در ذهن دارند را اجرا کنند و هم به کسب یک مهارت برای آینده، به عنوان یک موقعیت شغلی از آن استفاده کنند.

خب دوستان همان طور که می دانید دنیای وب پر از مطالب و منابع آموزشی است. اما تفاوت ما با دیگر آموزش ها در کیفیت و نکات گفته شده مفاهیم است که سبب اعتماد شما می شود. اما بیایید قبل از پرداختن بیان ویژگی های این دوره و تفاوت آن با دیگر دوره ها به چند سوال پاسخ دهیم.

آموزش رایگان طراحی قالب سایت

آیا با طراحی سایت می توانم آینده شغلی خوبی برای کسب درآمد داشته باشم؟

به جرات میتوان گفت بله ! یکی از بزرگترین تغییرات سال های اخیر، اینترنتی شدن  کسب و کارها است. سرعت باور نکردنی تغییرات کسب و کار ها و ارائه خدمات به صورت آنلاین، نیاز افراد به داشتن یک سایت را روز به روز افزایش داده و تبدیل به یک بازار، برای کسب درآمد شده است. پس فرصت را غنیمت شمارید و زمان را ازدست ندهید تا یک مهارت پولساز در زمینه طراحی سایت، برای خود رقم بزنید.

چگونه وارد بازار کار شوم؟

بعد از اطمینان به عنوان یک منبع کسب درآمد ممکن است این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چگونه یک پروژه کاری بگیرم؟ از کجا شروع کنم؟
اول اینکه برای ورود به بازار کار همانطور که می دانید باید متخصص باشید و برای اینکار، نیاز به کسب تجربه دارید.
پس توصیه ما به شما این است که اولین تجربه یِ کاریِ خود را، با گرفتن سایت از مشتری شروع نکنید. بهترین کار، شروع طراحی یک وب سایت برای خود و داشتن یک نمونه کار می باشد. زیرا با داشتن نمونه کار و بهبود مهارت های خود می توانید کارهای جذاب تری ارائه داده تا بتوانید اعتماد مشتری را به خود جلب کرده و به راحتی کار بگیرید.
در واقع هدف از اینکار یادگیری بهتر شما از آموخته هایتان است. وقتی که فوت و فن های کار دستتان آمد، زمان شروع کار برای پروژه های دیگران  در این حوزه است.
این سوال را باید از خود بپرسید که  چگونه می خواهید کارکنید؟ به عنوان یک طراح سایت در سازمان ها یا به صورت آزاد(فریلنسری).

بازار کار طراحی قالب سایت چگونه است؟

دلایل تفاوت این دوره با دیگر دوره ها:

اگر از دوره های آموزشی html-css و bootstrap ما استفاده کرده باشید، متوجه استفاده از مطالب آموزشی دوره های html-css و bootstrap  خواهید شد. ما سعی کرده ایم که در این دوره از تکنیک های ابتکاری استفاده کرده و به بیان یکسری ریزه کاری ها که ممکن است در آموزش های دیگران نیامده، توجه کنیم. همان طور که  می دانید امروزه ریسپانسیو بودن سایت ها به یک عامل مهم در طراحی سایت تبدیل شده که ما در این دوره به آن پرداخته ایم.

در واقع شما با گذراندن دوره آموزش طراحی قالب سایت درسمن، فوت کوزه گری را از مجرب ترین مدرس های ایران یاد خواهید گرفت و مطمئنا می توانید قالبی را طراحی کنید که مشتری را در جای خود میخکوب کند، چرا که شما مهارت خود را در طراحی یک قالب به یاد ماندنی، در ذهن ها ثبت میکنید.

تفاوت دوره طراحی قالب سایت با سایر دور ها

آخرین دلیل از ویژگی های این دوره بیان نکات کلیدی برای طراحی یک قالب کامل و جذاب تر از آن رایگان بودن این دوره است. پس ای دوستانی که این دوره را تماشا می کنید، مطمئن باشید که حتما به مهارت های طراحی قالب با استفاده از HTML و CSS و  BOOTSTRAP  دست خواهید یافت و در پایان این نکته را هم بدانید که درباره JAVASCRIPT هم در این دوره صحبت شده  و نکاتی را که برای دانستن آن لازم دارید، کسب می نمایید و در پایان کار شما صاحب یک نمونه کار از طراحی قالب سایت با دانش خود هستید.


البته داشتن خلاقیت و ذوق طراحی به شما کمک می کند تا به بهترین شکل از این مهارت کسب درآمد کنید.
 

دوره های پیشنهادی
آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط
4.38
1736
1119

رایگان

جزئیات دوره