پکیج برنامه‌نویسی برای مهاجرت
تحصیلی در P.H.D یا Master

چرا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به یادگیری برنامه نویسی نیاز دارید؟

تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اکثر رشته ها، اکنون به یک رقابت داده محور تبدیل شده است که محققان باید برای انجام آن، مهارت هایی چون جمع آوری داده و آنالیز اطلاعات کمی و کیفی خود را بهبود ببخشند تا بتوانند در این رقابت پیروز شوند. تحقیقات مبتنی بر داده در خارج از کشور به عنوان یک مهارت ضروری تلقی می شود، چرا که جهش های علمی با تکیه بر این تحقیقات صورت می گیرد.

یکی از سوالات پرتکرار در مصاحبه هایی که به جهت اپلای تحصیلی در رشته های مختلف دانشگاهی پرسیده می شود، میزان تسلط افراد به زبان برنامه نویسی پایتون و همچنین تحلیل و پردازش داده ها است. قطعا می دانید که تسلط به زبان پایتون و کار با داده ها یک مزیت رقابتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به حساب می آید و شانس این افراد را برای قبولی در مصاحبه به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

آکادمی درسمن در راستای محقق سازی اهداف شما عزیزان، مبنی بر تقویت رزومه تحصیلی و قبولی در دانشگاه های خارج از کشور ، پکیجی از دوره های آموزشی متنوع و کاربردی را ارائه کرده که با استفاده از آن ها می توانید رزومه تحصیلی خود را تقویت کنید، به مهارت های برنامه نویسی و علمی مورد نیاز مسلط شوید و در نهایت شانس خود را برای پذیرش در دانشگاه های معتبر خارجی افزایش دهید.ویژگی‌های دوره

projectOrientedIcon آموزش پروژه محور
debugging ویدئوهای حل تمرین
supportIcon پشتیبانی در طول دوره
consultingIcon مشاوره رایگان
evidenceIcon اعطای مدرک
qualityGuaranteeIcon تضمین کیفیت دوره
resumewritingIcon جلسات رزومه نویسی
panelIcon پنل تخصصی دانشجویی
installmentPaymentIcon پرداخت اقساطی
projectOrientedIcon

پکیج مهاجرت تحصیلی درسمن، یک فرصت عالی برای دانشجویان است تا برای موفقیت در آینده تحصیلی و شغلی خود آماده شوند. این پکیج؛ مجموعه ای از آموزش های کاربردی و متنوع است که بر اساس نیاز دانشجویان متقاضی تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در خارج از کشور ارائه شده است. دوره های این پکیج به صورت پروژه محور برگزار می شوند و به دانشجویان کمک می کنند تا تخصص و مهارت های لازم را برای موفقیت در پایان نامه تحصیلی خود کسب کنند و علاوه بر آن؛ نمونه کاری مرتبط برای تقویت رزومه خود داشته باشند.

debugging

ویدیو های حل تمرین پکیج مهاجرت تحصیلی توسط مدرس دوره، مهندس مهدی عباسی تهیه و تدوین شده است که هدف آن ها کمک به شرکت کنندگان در درک عمیق مباحث تدریس شده است. در این ویدیو ها، مثال هایی متناسب با سرفصل های تدریس شده در همان هفته حل می شود تا دانشجویان دوره بتوانند مباحث آموزش داده شده را درک کنند و با کاربرد آن مباحث در پروژه های واقعی آشنا شوند.

ویدیو های آموزشی این پکیج، صفر تا صد مباحث مربوط به هر دوره را پوشش داده است. ویدیو های حل تمرین نیز ابزار کاربردی و ارزشمندی هستند که شرکت کنندگان دوره می توانند از آن ها برای یادگیری عمیق تر و بهتر مطالب آموزش داده شده، استفاده کنند. متناسب با محتوایی که هر هفته به دانشجویان آموزش داده می شود، ویدیو های حل تمرین نیز در اختیار این عزیزان قرار می گیرد تا مباحث را به صورت عملی تمرین کرده و در نهایت مهارت های خود را تقویت کنند.

supportIcon

پشتیبانی پکیج مهاجرت تحصیلی، تنها به ویدیو های حل تمرین محدود نمی‌ شود و به روش‌های دیگری نیز صورت می گیرد:

 1. برای تعامل بیشتر بین شرکت کنندگان با مدرس دوره و یکدیگر، گروه تلگرامی ایجاد شده است. در این گروه، افراد می توانند سوالات و اشکالات خود را مطرح کنند و در اسرع وقت از منتور های حاذقی که در گروه هستند، پاسخ خود را دریافت کرده و مشکل خود را حل کنند.
 2. به منظور ارزیابی میزان پیشروی شما در آموزش ها و نحوه عملکردتان هنگام برگزاری دوره، پشتیبانان دیگری نیز در نظر گرفته شده است. در پایان هر هفته، شما باید گزارشی از فعالیت های آموزشی خود در طی همان هفته آماده کنید و به این پشتیبانان تحویل دهید. این اقدام به بهبود سرعت و کیفیت یادگیری شما کمک شایانی می کند.
consultingIcon

آکادمی درسمن با هدف تسهیل مسیر تخصص شما و صراحت در پیشروی پکیج بزرگ مهاجرت تحصیلی، امکان بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی و سایر راه های ارتباطی را برای علاقه مندان به این دوره استثنایی، فراهم نموده است. با استفاده از این فرصت ویژه می توانید سوالات خود را مطرح کرده و به ابهامات خود پاسخ دهید.

راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی درسمن:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09186783533 , 32224771-081
evidenceIcon

پروژه هایی که در طول دوره انجام می دهید و خروجی هایی که دریافت می کنید، همگی نشان دهنده مهارت بالا و تخصصی است که در طول دوره کسب کرده اید. تخصص و تجربه ای که در محیط عملی به دست آورده اید، نشان دهنده توانمند بودن شما مبنی بر انجام پروژه های واقعی است.

با اتمام هر یک از ترم های آموزشی پکیج ویژه مهاجرت تحصیلی، مدرکی توسط آکادمی درسمن به شرکت کنندگان دوره اعطا خواهد شد. این مدارک نشان دهنده گذراندن این دوره توسط دانشجو است. در اصل این گواهی نشان دهنده تخصص و مهارتی است که کسب کرده اید که می توانید آن را به رزومه خود اضافه کنید.

qualityGuaranteeIcon

پکیج مهاجرت تحصیلی درسمن، اولین و بزرگ ترین پکیج آموزشی است که تمام مهارت های لازم برای مهاجرت تحصیلی را به صورت صفر تا صدی آموزش می دهد. در این دوره متفاوت، سر فصل های ضروری زبان برنامه نویسی پایتون، SQL و الگوریتم نویسی را از مقدماتی تا پیشرفته می آموزید. تمامی مباحث این پکیج به صورت پروژه محور آموزش داده می شود تا دانشجویان بتوانند مباحث تدریس شده را به صورت عملی تمرین کنند. شرکت کنندگان با گذراندن این دوره به یک تحلیلگر داده حرفه ای تبدیل می شوند و می توانند انجام تحقیقات علمی بزرگ را عهده دار شوند.

مهندس مهدی عباسی، مدرس دوره، از برنامه نویسان برجسته کشور هستند که به زبان های برنامه نویسی متعددی تسلط دارند. مهندس عباسی، همچنین دارای سابقه درخشان 15ساله تدریس در چندین دانشگاه و مدیریت پروژه های بزرگ را در کارنامه کاری خود دارند که نشان از مهارت و توانایی بالای ایشان در انتقال دانش و تجربه خود به دیگران است.

resumewritingIcon

رزومه، یکی از مهم ترین مدارک برای افرادی است که به دنبال کار یا تحصیل در خارج از کشور هستند. رزومه نویسی اصولی یکی از چالش های مهم و دشواری است که این افراد با آن دسته و پنجه نرم می کنند. تدوین یک رزومه اصولی نیاز به تجربه و مهارت دارد. در این پکیج، شما با اصول رزومه نویسی آشنا خواهید شد و می آموزید که چگونه برای خودتان یک رزومه استاندارد تدوین کنید.

تمامی پروژه های انجام شده در طول دوره، نشان دهنده مهارت ها و توانایی های شما هستند که می توانید به عنوان نمونه کار به رزومه خود اضافه کنید. قطعا داشتن یک رزومه حرفه ای، شانس شما را برای دیده شدن در بین متقاضیان و دعوت به مصاحبه افزایش می دهد.

panelIcon

یکی از ویژگی های استثنایی پکیج مهاجرت تحصیلی درسمن؛ اختصاص یک پنل تخصصی برای شرکت کنندگان است. این پنل، به دانشجویان دوره کمک می کند تا به صورت متمرکز به محتوای جانبی دوره دسترسی داشته باشند و بتوانند روند یادگیری خود را به طور منظم و موثر مدیریت کنند. درج و ارسال تمارین، دریافت ویدیو های حل تمرین، آزمون و ارزشیابی دانشجویان دوره در این پنل انجام می شود.

installmentPaymentIcon

خرید اقساطی، یک فرصت استثنایی برای افزایش قدرت خرید افرادی است که بودجه محدودی دارند، اما علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی و تحلیل دیتا هستند. این ویژگی منحصر به فرد به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی بابت هزینه‌ ها، مهارت‌ های لازم برای موفقیت در مهاجرت تحصیلی خود را بیاموزید. شما علاقه مندان می توانید پکیج بزرگ مهاجرت تحصیلی را با پرداخت 20 درصد از هزینه کل دوره به عنوان پیش پرداخت و مابقی نیز در چهار قسط، طی چهار ماه خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09186783533 , 32224771-081سرفصل دوره

معرفی مدرس و دموی آموزشی

mehdiabbasi

مهندس مهدی عباسی

جناب مهندس مهدی عباسی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت آریا نرم افزار فعالیت خود در برنامه نویسی را از سال 1380 آغاز کرده است. از موفقیت های ایشان تا کنون می شود به پایان رساندن 157 پروژه، پرورش 7500 دانشجو، برگزاری 350 دوره آموزشی و کسب 24 جایزه در این حوزه اشاره کرد.

مطالعه بیشتر

نمونه مدرک درسمن

اعطای مدرک

تخصص، تجربه و مهارتی که در طول دوره به دست می آورید، همراه با تمارین و پروژه هایی که انجام می دهید نشان دهنده دانش، تبحر و اثبات توانمندی شما دربرنامه نویسی پایتون است. اما مدرک اصلی که توسط آکادمی درسمن به شما ارائه می شود نشان دهنده تخصص و مهارت شماست که به وسیله آن می توانید در آزمون استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های بزرگ و حرفه ای مشغول به کار شوید. پس از پایان هر ترم، از سه ترم دوره بزرگ استادی پایتون مدرک معتبری اهدا می شود که با اطمینان خاطر مسیر متخصص شدن را طی کنید.

certificate
certificate


سوالات متداول

1 آیا دوره های پکیج مهاجرت تحصیلی به صورت پروژه محور پیش می روند؟

بله. هر دوره مطابق با نیاز روزی که دانشجویان با آن سر و کار دارند، دارای یک پروژه عملی خواهد بود

2 این دوره‌ها به چه صورتی برگزار می شوند؟

بسیاری از ترم های این دوره ها تعاملی هستند و شما باید با مدرس و سایر دانشجویان در ارتباط باشید. همچنین با حل مسائل موجود در ویدئو های تمرینی به تثبیت مطالب تدریس شده کمک میکنید. این ویدئوها شامل سوالات مرتبط با سرفصل های موجود در هر دوره و منطبق با پروژه های عملی خواهد بود. این ویدئوها در پنل اختصاصی هر دانشجو قابل دسترسی هستند.

3 پرسش و پاسخ و پشتیبانی به چه صورت است؟

پشتیبان های ما در تلگرام در خدمت شما هستند تا بتوانند سوالات شما در مورد دوره ها و روند حل تمارین را پاسخ دهند.

همچنین به صورت هفتگی نمونه سوالهایی مطابق سرفصل به همراه پاسخ در پنل دانشجویی شما قرار داده می شود.

با عضویت در گروه تلگرامی نیز می توانید در تعامل کامل با منتورها و سایر دانشجویان قرار بگیرید. سوالات شما در سریع ترین زمان پاسخ داده می شوند.

در بعضی از دوره های پکیج نیز دانشجو موظف به ارائه گزارش هفتگی است که پشتیبان ها بتوانند نظارت بهتری روی روند یادگیری شما داشته باشند و عملکرد شما را ارزیابی کنند

4 شرایط پرداخت قسطی به چه صورت است؟

شما می توانید دوره را در ۵ قسط پرداخت کنید. ۲۰ درصد از مبلغ کل بعنوان پیش پرداخت و مابقی طی یک دوره چهار ماهه اخذ میگردد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09186783533 , 32224771-081

5 چرا باید در دوره های این پکیج شرکت کنم؟

اگر در راه اپلای تحصیلی خود مصمم هستید و نیاز دارید که با اطمینان خاطر به خارج از کشور سفر کنید و دوره تحصیلی موفقی داشته باشید، باید برای تقویت رزومه خودتان اقدام کنید. با توجه به تجربه بسیاری از دانشجویان تسلط به برنامه نویسی یکی از مزیت های فراوان جهت قبولی و سپس موفقیت در مقطع تحصیلی مربوطه است. ما بر این اساس دوره های مرتبط را گردآوری کرده و در یک پکیج با یک قیمت مناسب به شما عرضه کرده ایم. با پشتیبانی کامل و منتورینگ، شما را به هدف خود نزدیک تر میکنیم. به جرات ادعا میکنیم که دوره های موجود در این پکیج از بهترین دوره های موجود در وب فارسی هستند.

6 مخاطبین این پکیج چه کسانی هستند؟

دوره های موجود در این پکیج مناسب دانشجویانی هستند که قصد مهاجرت تحصیلی به خارج کشور در مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد را دارند. دانشجویان بسیاری از رشته ها همچون رشته های فنی مهندسی، بیزینس، علم داده و کامپیوتر و هر رشته ای که نیاز به کار تحقیقاتی مبتنی بر داده داشته باشد، مخاطبان این پکیج هستند.

7 برای استفاده از این پکیج چه پیش نیازهایی لازم است؟

با توجه به وجود دوره های مقدماتی در این پکیج، به دانش ابتدایی برنامه نویسی نیازی نیست.

8 ارزیابی و ارائه مدرک در این دوره به چه صورت می باشد؟

در پایان به شما مدرکی ارائه می شود که نشان دهنده تسلط شما به مباحث دوره است. این گواهی به شما در اثبات توانایی کار با داده ها کفایت میکند. این گواهی به صورت فیزیکی ترجمه به انگلیسی به شما تعلق خواهد گرفت.

9 تا چه مدت به منابع دسترسی داریم؟

پس از اتمام دوره تا ۶ ماه شما می توانید به فیلم های آموزشی دسترسی داشته و آن ها را مرور کنید. پس از ۶ ماه با پرداخت مبلغی جزئی می توانید حق اشتراک تهیه کنید و دوباره به منابع دسترسی داشته باشید.

10 دانشجویان برتر پکیج دوره ها چگونه انتخاب می شوند؟ چه هدیه ای به این افراد تعلق می گیرد؟

شما بر اساس عملکردتان در طول دوره ها و گزارش های هفتگی که ارائه می دهید، ارزیابی می شوید. سپس خروجی کار شما در پروژه پایانی نیز یکی از ملاک های ارزیابی قرار گرفته و دانشجویان برتر معرفی می شوند. این افراد بن های ویژه تخفیفی دریافت کرده و می توانند پروژه خود را نیز در سایت درسمن معرفی کنند.

11 قوانین انصراف از دوره به چه صورت است؟

1. انصراف از دوره های عادی سایت که خرید انها به منزله باز شدن دوره و امکان دانلود دوره بلافاصله بعد از خرید است ،امکان پذیر نبوده و بعد از خرید امکان بازگشت وجه وجود ندارد

2. انصراف از دوره های استادی با شرایط زیر انجام خواهد شد :

 • بعد از خرید دوره در صورت شروع نشدن دوره با کسر 20 درصد
 • بعد شروع دوره برای دوره های درحال ضبط کسر کامل ترم های باز شده و 30 درصد از ترم های دیگر
 • برای دوره هایی که ضبط آنها کامل شده عودت وجه بعداز شروع دوره امکانپذیر نمیباشد
 • انصراف برای دوره هایی که به صورت خودخوان انتخاب میشوند نیز امکانپذیر نخواهد بود

ثبت نام دوره

پکیج کامل
شروع دوره
در حال ثبت نام
طول دوره
7 ماه
مجموع ساعت آموزش
110 ساعت
مجموع ساعت حل تمرین
45 ساعت
آموزش پایتون از مقدماتی تا متوسط
آموزش پایتون پیشرفته
آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده
تجزیه و تحلیل داده‌ها-ترم سوم استادی هوش مصنوعی
جامع ترین آموزش رزومه نویسی کاری و تحصیلی
آموزش لینکدین حرفه ای، صفر تا صد به صورت عملی
نقدی
همین الان ثبت نام کن
7,500,000 تومان

5,250,000 تومان

ثبت نام
اقساطی
10% تخفیف
7,500,000 تومان

6,750,000 تومان

پیش پرداخت 1,350,000 تومان و مابقی در چهار قسط، به مبلغ 1,350,000 تومان

ثبت نام


درخواست مشاوره

برای مشاوره با تیم پشتیبانی درسمن تماس بگیرید.

یا درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

نظرات کاربران

نظر شما

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
Nader (دانشجوی دوره پایتون مقدماتی تا متوسط)

با سلام خدمت استاد عباسی باید عرض کنم دوره های شما بسیار عالی وقابل فهمه به طوری که شخصا این نوع اموزشو تو هیچ سایت داخلی و خارجی که تعدادشون هم زیاده چه رایگان و چه پولی تجربه نکردم انشاالاه همواره موفق وپیروز باشید

Mehdi (دانشجوی دوره sql-sever 2019)

سلام وقت بخیر این دوره عالیه عالی مشخصه که کلی زمان و انرژی برای آماده سازی این دوره گذاشته شده ممنون از تیم دوست داشتنی درسمن

Amir (دانشجوی دوره پایتون مقدماتی تا متوسط)

واقعا واقعا این دوره عالی هست و من بسیار از استاد عباسی ممنونم بخاطر این همه زحمتی که می کشن ممنونیم