شما می توانید با عضویت در انجمن پرسش و پاسخ درسمن هرگونه سوالی دارید را مطرح کنید

دوره آموزش جاوا اسکریپت-مقدماتی تا متوسط

مشخصات دوره

تعداد جلسات 17 جلسه
مدت زمان 470 دقیقه
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
وضعیت دوره درحال برگزاری
زبان فارسی
دانشجو 165 دانشجو
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.

اگر بخواهیم از بین زبانهای برنامه نویسی، زبانی را انتخاب کنیم که در سالهای اخیر بیشترین محبوبیت را داشته و هر ساله بر میزان قدرت، محبوبیت و کاربردهای آن اضافه شده یک زبان را معرفی کنیم، بدون شک جاوا اسکریپت می تواند گزینه مناسبی برای این انتخاب باشد، این زبان که به عنوان یکی از زبانهای سمت کلاینت معرفی شده امروزه پا را از حیطه کاری خود فراتر نهاده و در سمت سرور هم حرفهای بسیاری برای گفتن داره.
با توجه به اینکه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، امکان تعامل کاربر با صفحات وب را فراهم می سازد، امروزه جاوا اسکریپت در طراحی صفحات وب جذاب تر و کاربر پسندتر بسیار محبوب و مورد استفاده قرار می گیرد.
این زبان توسط شرکت Netscape و با نام LiveScript به دنیای وب عرضه شد. و بعدها  با حمایت شرکت سان میکروسیستم با نام جاوا اسکریپت شناخته شد. 
امروزه با به وجود آمدن فریمورکهای قدرتمندی که در زمینه های مختلف برای این زبان برنامه نویسی معرفی شده، می توان آنرا در صدر چدول رده بندی زبانهای برنامه نویسی مشاهده کرد.
ما در این دوره آموزشی قصد داریم به صورت پایه ای و با رویکرد کاملا کاربردی این زبان را مورد آموزش قرار داده و با ارائه تمرینهای مفید و حل مسائل پر استفاده شرایطی را ایجاد کنیم که دانشجویان این دوره در آینده ای نزدیک در این زبان برنامه نویسی مهارت کافی را کسب کرده و برای ورود به عرصه برنامه نویسی توانایی لازم را داشته باشند. 


برچسب ها :

آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یادگیری جاوا اسکریپت دوره رایگان جاوا اسکریپت
درحال برگزاری