دوره آموزش جاوا اسکریپت-مقدماتی تا متوسط

مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 17 جلسه
مدت زمان 470 دقیقه
حجم دوره 1/21 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
وضعیت دوره درحال برگزاری
: میانگین امتیاز دوره

رایگان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.

اگر بخواهیم از بین زبانهای برنامه نویسی، زبانی را انتخاب کنیم که در سالهای اخیر بیشترین محبوبیت را داشته و هر ساله بر میزان قدرت، محبوبیت و کاربردهای آن اضافه شده یک زبان را معرفی کنیم، بدون شک جاوا اسکریپت می تواند گزینه مناسبی برای این انتخاب باشد، این زبان که به عنوان یکی از زبانهای سمت کلاینت معرفی شده امروزه پا را از حیطه کاری خود فراتر نهاده و در سمت سرور هم حرفهای بسیاری برای گفتن داره.
با توجه به اینکه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، امکان تعامل کاربر با صفحات وب را فراهم می سازد، امروزه جاوا اسکریپت در طراحی صفحات وب جذاب تر و کاربر پسندتر بسیار محبوب و مورد استفاده قرار می گیرد.
این زبان توسط شرکت Netscape و با نام LiveScript به دنیای وب عرضه شد. و بعدها  با حمایت شرکت سان میکروسیستم با نام جاوا اسکریپت شناخته شد. 
امروزه با به وجود آمدن فریمورکهای قدرتمندی که در زمینه های مختلف برای این زبان برنامه نویسی معرفی شده، می توان آنرا در صدر چدول رده بندی زبانهای برنامه نویسی مشاهده کرد.
ما در این دوره آموزشی قصد داریم به صورت پایه ای و با رویکرد کاملا کاربردی این زبان را مورد آموزش قرار داده و با ارائه تمرینهای مفید و حل مسائل پر استفاده شرایطی را ایجاد کنیم که دانشجویان این دوره در آینده ای نزدیک در این زبان برنامه نویسی مهارت کافی را کسب کرده و برای ورود به عرصه برنامه نویسی توانایی لازم را داشته باشند. 


برچسب ها :

آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یادگیری جاوا اسکریپت دوره رایگان جاوا اسکریپت