آموزش html css، دوره ای جامع و متفاوت

مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 27 جلسه
مدت زمان 900 دقیقه
حجم دوره 3/55 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز دوره

180 هزار تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
امروزه وب به یک محیط بزرگ اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر دنیا تبدیل شده است. شما می توانید در این محیط ایده ها و نظرات خود را در اختیار تمام جهان قرار دهید، با دیگران ارتباط برقرار کنید و ......
پس اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار موفق با طراحی سایت افتاده اید، باید با قدم اول این مسیر آشنا باشید و آن راهی نیست جز آموزش html و css.
 
Html، ابزاری است که شما با استفاده از تگ های آن اقدام به ساخت قالب کلی صفحات می کنید و اسکلت وب سایتتان را طراحی می کنید و به کمک css، صفحه وب خود را زیبا و چشم نوازتر می کنید یعنی می توانید رنگ اضافه کنید، اندازه های دلخواهتان را مشخص کنید و کلی کارهای هیجان انگیز دیگر.
 

یک جادوی بزرگ با کنار هم قرار گرفتن html و  css:

حقیقت این است که هر کدام به تنهایی هیچ کاربرد خاصی ندارند زیرا با html به تنهایی نمی توانید صفحات وب حرفه ای طراحی کنید و css هم به تنهایی کاربردی نمی تواند داشته باشد اما این دو در کنار هم قدرت فوق العاده ای پیدا می کنند و برای شما یک جادوی بزرگ رقم می زنند.
 

سایت درسمن یک پیشنهاد عالی برای شما دارد:

شرکت در دوره آموزش html و css.
چون همیشه شروع کارها خیلی مهم است و در دنیای طراحی وب که گستردگی فراوان دارد، اهمیت بیشتری پیدا می کند. پس خیلی مهم است که شروع درست داشته باشیم تا هم از مسیر خسته نشویم و هم مطلب را به خوبی یاد بگیریم.
پس اگر می خواهید پا به پای ما ، طراحی وب را یاد بگیرید و گام به گام جلو بروید، یکی از گام های پایه، شرکت در این دوره است.
ما در این دوره به معنی واقعی سعی کردیم تا تمامی نکاتی را که در حیطه آموزش html و css به آن احتیاج دارید را برایتان جمع آوری کنیم و با گذراندن این دوره ی آموزشی  خودتان را برای دوره های حرفه ای تر آماده کنید.
راستی مطلب دیگری که باید در مورد این دوره از آموزش بدانید این است که ما با آخرین تکنولوژی html و css یعنی آموزش 5html و 3css شگفت آور در خدمت شما هستیم.
شما با گذارندن این دوره با درک درستی که به ساختار صفحه وب می رسید، می توانید شروع به استفاده از دوره های حرفه ای درسمن کنید و طعم واقعی و لذت بخش یک آموزش طراحی سایت با بیانی گویا را تجربه کنید.