استادی پایتون
(آموزش پایتون پیشرفته، آموزش جنگو پروژه محور)

بزرگترین دوره آموزش زبان پایتون در سطح وب فارسی

imgPython
 

ویژگی‌های دوره

projectOrientedIcon آموزش پروژه محور
debugging ویدئوهای حل تمرین
supportIcon پشتیبانی در طول دوره
consultingIcon مشاوره رایگان
evidenceIcon اعطای مدرک
qualityGuaranteeIcon تضمین کیفیت دوره
resumewritingIcon جلسات رزومه نویسی
panelIcon پنل تخصصی دانشجویی
installmentPaymentIcon پرداخت اقساطی
projectOrientedIcon

دوره استادی پایتون، دوره ای پروژه محور است و بر اساس نیاز بازار کار تدوین شده است. در طول دوره پروژه ای به انتخاب خودتان تعریف می کنید و همراه با آموزش ها پیش رفته و سایت خودتان را طراحی و پیاده سازی می کنید و تمامی مباحث تدریس شده و فرآیند های لازم در یک سایت حرفه ای را به طور کاملا عملی انجام می دهید. در نهایت این پروژه به رزومه کاری شما اضافه شده و به شما کمک می کند تا با آمادگی و تجربه لازم وارد بازار کار شوید.

علاوه بر آن، در پایان دوره نیز پیاده سازی صفر تا صد یک سایت فروشگاهی را دارید تا با مراحل و چالش ها در پروژه واقعی رو به رو شوید و تمامی سر فصل های تدریس شده را مرور، تمرین و پیاده سازی کنید و به یک متخصص تمام عیار تبدیل شوید.

debugging

ویدئوهای حل تمرین توسط مهندس عباسی با هدف تثبیت مباحث تدریس شده آماده می شود. در این ویدئوها مثال هایی از سر فصل های تدریس شده در همان هفته حل می شود تا بتوانید مباحث را به طور کامل درک کنید و کاربرد و جایگاه آن ها را در پروژه واقعی متوجه شوید.

محتوای ویدیو های آموزشی دوره استادی تمامی مباحث را به طور کامل پوشش می دهد. ویدئوهای حل تمرین نیز که مکمل ویدیو های آموزشی است به شما کمک می کند تا مباحث را عمیقا درک کنید. ویدیو های حل تمرین؛ متناسب با محتوای هر هفته در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد تا بتوانند از محتوای کاربردی آن ها استفاده کرده و دانش پایتونی خود را عملیاتی کنند.

supportIcon

علاوه بر ویدیو های حل تمرین که توسط مدرس آماده شده، پشتیبانی به روش های دیگری نیز صورت می گیرد.

 1. گروه تلگرامی برای شرکت کنندگان دوره در نظر گرفته شده است تا فرآیند یادگیری به صورت تعاملی و دو طرفه پیش برود. شما می توانید در این گروه سوالات و اشکالات خود را پرسیده و در اسرع وقت توسط منتور های حاضر در گروه رفع اشکال کنید.
 2. پشتیبان های دیگری نیز برای بررسی میزان پیشروی شما در آموزش و نحوه عملکردتان در طول دوره نیز در نظر گرفته شده است. شما موظف هستید پایان هر هفته گزارشی از فعالیت آموزشی آن هفته تهیه کرده و در اختیار پشتیبانان خود قرار دهید که این امر به سرعت و کیفیت یادگیری شما کمک می کند.
consultingIcon

آکادمی درسمن با هدف هموار کردن مسیر تخصص شما و شفاف سازی پیشبرد دوره بزرگ استادی پایتون، امکان مشاوره رایگان را به صورت تلفنی و دیگر راه های ارتباطی برای علاقه مندان به شرکت در دوره استادی پایتون فراهم کرده است. شما می توانید با استفاده از این امکان تمامی سوالات خود را پرسیده و ابهامات به وجود آمده را برطرف کنید.

راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی درسمن:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09190766779
evidenceIcon

نمونه کار شما و خروجی آن نشان دهنده تخصص و مهارت شماست که در طول دوره به دست آورده اید. تخصص و مهارتی که در محیط عملی به دست آمده است و اثبات توانمندی شماست.

در پایان هر ترم از دوره استادی پایتون مدرکی توسط درسمن به تمامی دانشجویان اعطا می شود. این مدرک نشان دهنده گذراندن دوره توسط دانشجو می باشد. این گواهی نشان دهنده دانش و تخصص و توانایی شماست که می توانید در حین استخدام از آن استفاده کنید.

qualityGuaranteeIcon

دوره استادی پایتون بزرگ ترین دوره آموزش پایتون در سطح وب فارسی است. این دوره تمامی سرفصل های پایتون و فریم ورک جنگو را از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت کاملا پروژه محور پوشش می دهد. شرکت کنندگان با گذراندن این دوره به یک برنامه نویس سایت حرفه ای تبدیل می شوند و به طور کامل آماده ورود به بازار کار می باشند.

مهندس مهدی عباسی، مدرس دوره نیز یکی از برنامه نویسان مطرح در سطح کشور هستند و به زبان های برنامه نویسی متعددی مسلط می باشند. مهندس عباسی 15 سال سابقه درخشان تدریس در چندین دانشگاه و مدیریت پروژه های بزرگ را نیز در کارنامه کاریشان دارند که نشان از مهارت بالا، تسلط کامل و شیوایی بیان ایشان می باشد.

resumewritingIcon

رزومه نویسی اصولی یکی از مهم ترین و دشوار ترین چالش های پیش روی تمامی افرادی است که جویای کار هستند. تدوین رزومه اصولی نیز کار راحتی نیست و نیاز به تجربه و مهارت دارد. در پایان دوره استادی پایتون به شما آموزش می دهیم رزومه ای استاندارد چیست و چگونه همچین رزومه ای را تدوین کنید.

تمامی پروژه هایی که در طی دوره نیز انجام داده اید به رزومه شما اضافه می شود. یک رزومه حرفه ای می تواند شانس دیده شدن شدن شما در بین متقاضیان موقعیت شغلی را افزایش و در نهایت شانس دعوت به مصاحبه و دعوت به کار شدنتان را بالا ببرد .

panelIcon

یکی از ویژگی های استثنایی دوره استادی پایتون اختصاص یک پنل تخصصی به شرکت کنندگان است. این پنل تخصصی برای درج و ارسال تمارین، دریافت ویدیو های حل تمرین، آزمون و ارزشیابی دانشجویان دوره است. هدف از اختصاص این پنل تخصصی به دانشجویان این است که به صورت متمرکز به محتوای دوره دسترسی داشته باشید و بتوانید فرآیند یادگیری خود را مدیریت کنید.

installmentPaymentIcon

به منظور افزایش قدرت خرید شما همراهان عزیز و کمک به ارتقا دانش برنامه نویسی و تربیت متخصصان برنامه نویس، خرید اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. برای خرید اقساطی دوره استادی پایتون 20 درصد ازهزینه کل دوره به عنوان پیش پرداخت واریز شده و مابقی نیز دریک بازه چهار ماهه، در چهار قسط پرداخت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09190766779

تیزر دوره استادی

طی این دوره ما قرار هست کار خود را با جدیدترین و بروز ترین سرفصل های پایتون شروع کنیم و با مشاوره هایی که قبل و بعد از دوره داریم مسیر را برای شما عزیزان هموارتر کنیم. در طول دوره به صورت دوره ای جلسات گپ و گفت خواهیم داشت و چالش های پیش روی شما عزیزان را بررسی می کنیم . بعد از آن با دانش و مهارتی که کسب کردیم تحلیل یک پروژه بزرگ و عملیاتی را انجام می‌دهیم و آن را پیاده سازی می‌کنیم. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه رزومه ای مناسب را نگارش کنید و به دنیای کسب و کار ورود شوید. برای ورود به این دوره آموزشی نیاز به هیچ پیش زمینه و یا رشته تحصیلی خاصی نیست چون از صفر تا صد مطالب به شما آموزش داده می‌شود.

gift gift

مسیر گذراندن دوره

infografi


سرفصل دوره

هرآنچه که برای تحلیل و پیاه سازی صفر تا صد یک وب سایت فروشگاهی باید بدانید

جلسه توجیهی شروع پروژه_ ترم سوم

معرفی مدرس و دموی آموزشی

mehdiabbasi

مهندس مهدی عباسی

جناب مهندس مهدی عباسی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت آریا نرم افزار فعالیت خود در برنامه نویسی را از سال 1380 آغاز کرده است. از موفقیت های ایشان تا کنون می شود به پایان رساندن 157 پروژه، پرورش 7500 دانشجو، برگزاری 350 دوره آموزشی و کسب 24 جایزه در این حوزه اشاره کرد.

مطالعه بیشتر

نمونه کار دانشجویان

نمونه مدرک درسمن

اعطای مدرک

تخصص، تجربه و مهارتی که در طول دوره به دست می آورید، همراه با تمارین و پروژه هایی که انجام می دهید نشان دهنده دانش، تبحر و اثبات توانمندی شما دربرنامه نویسی پایتون است. اما مدرک اصلی که توسط آکادمی درسمن به شما ارائه می شود نشان دهنده تخصص و مهارت شماست که به وسیله آن می توانید در آزمون استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های بزرگ و حرفه ای مشغول به کار شوید. پس از پایان هر ترم، از سه ترم دوره بزرگ استادی پایتون مدرک معتبری اهدا می شود که با اطمینان خاطر مسیر متخصص شدن را طی کنید.

certificate
certificate

تجربیات دانشجویان

personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage personImage
 

سوالات متداول

1. آیا دوره استادی پایتون پروژه محور پیش می رود؟

آکادمی درسمن با دقت و وسواس هرچه تمام تر سر فصل های این دوره بزرگ را تهیه کرده است، به گونه ای که تمامی سر فصل ها مطابق با آخرین تغییرات می باشد و هیچ نکته ای از قلم نیفتاده است. شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره از صفر تا صد یک سایت فروشگاهی را پیاده سازی می کنند که این امر موجب می شود تمامی آموزش ها را به صورت کاملا عملی فرا بگیرید.

علاوه بر پیاده سازی سایت فروشگاهی، برای هر دانشجو پروژه شخصی نیز تعریف می شود که بتواند تمام آموزه های خود را پیاده سازی کند. در نهایت این پروژه که نشان دهنده دانش و مهارت پایتونی شما است، به رزومه شما اضافه می شود و به جذب شما در بازار کار کمک می کند.


2. آیا با گذراندن این دوره وارد بازار کار می شویم؟

آکادمی درسمن نیاز های بازار کار را رصد کرده و تمامی سر فصل های خود را مطابق با این نیاز ها تدوین و تهیه کرده است. دوره استادی پایتون کامل ترین دوره پایتون در سطح وب فارسی است و شما پس از اتمام این دوره به یک متخصص تمام عیار پایتون تبدیل شده اید و آماده ورود به بازار کار هستید.

اگر شما در طول دوره همگام با آموزش ها پیش بروید و تمارین و پروژه ها را تحویل دهید؛ مطمئن باشید که دانش و مهارت لازم را به دست آورده اید و می توانید در داخل یا خارج از کشور به عنوان یک پایتون کار حرفه ای استخدام شوید. خوشبختانه بازارکار زبان برنامه نویسی پایتون روز به روز در حال گسترش است و به همین ترتیب تعداد موقعیت های شغلی برنامه نویس پایتون نیز بیشتر می شود.


3. این دوره به چه صورت برگزار می شود؟

دوره استادی پایتون دوره ای کاملا تعاملی است. شما در این دوره با پشتیبانان و سایر دانشجویان در ارتباط هستید. ویدیوهای دوره به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل اسپات پلیر قابل دسترسی خواهد بود. دوره های استادی هر فصل (3 ماه) یکبار در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد ثبت نامی ها برگزار میشود، در صورتی که قصد شروع زودتر از زمان مقرر برای دوره اصلی رو دارید می توانید با آخرین دوره در حال برگزاری شروع کنید.

علاوه بر این، ویدئوهای حل تمرینی نیز جهت تثبیت مباحث تدریس شده در اختیار شما قرار می‌گیرد، که در این ویدئوها سوالاتی مطابق با سر فصل های تدریس شده حل می شود تا شرکت کنندگان دوره کاربرد مباحث را در پروژه واقعی متوجه شوند. تمامی ویدئوهای حل تمرین ضبط شده و در پنل اختصاصی دانشجویان قرار می گیرد تا بتوانند به راحتی به این ویدیو ها دسترسی داشته باشند.


4. پرسش و پاسخ و پشتیبانی به چه صورت است؟

نتیجه دوره استادی پایتون برای ما بسیار حائز اهمیت است به همین علت علاوه بر آموزش، ویدئوهای حل تمرین، گروه هایی در تلگرام نیز برای دانشجویان در نظر گرفته ایم که درآن ها پشتیبانان به تمامی سوالات دانشجویان پاسخ می دهند.

در هر هفته در پنل دانشجویی، نمونه سوال هایی همراه با پاسخ قرار داده می شود که مطابق با سر فصل های تدریس شده در همان هفته می باشد. این نمونه سوال ها به درک بهتر پایتون و کاربرد مباحث در پروژه واقعی کمک می کنند.

با عضویت در گروه تلگرامی دوره نیز علاوه بر تعامل با سایر دانشجویان و امکان پرسش و پاسخ ، می توانید از منتور های حاضر در گروه سوالات خود را پرسیده و در اسرع وقت جواب صحیح را دریافت کنید.

شرکت کنندگان دوره استادی پایتون موظف هستند در پایان هر هفته گزارشی از فرآیند یادگیری و عملکرد خود در طول هفته را به پشتیبانان تحویل دهند. بر اساس این گزارش ها میزان عملکرد شما سنجیده می شود و مشخص می شود شما در چه سطحی از آموزش قرار دارید.


5. هزینه ثبت نام در دوره برای من زیاد است!

قطعا افزایش درآمد دغدغه اصلی شماست و حاضرید برای تامین و تضمین آینده خود سرمایه گذاری کنید. اگر به شما بگوییم این دوره می تواند به راحتی درآمد شما را %100 و یا حتی 200% افزایش دهد، آیا حاضر نیستید هزینه کنید؟ دانش و تخصصی که در مقابل این هزینه به دست می آورید قطعا ارزشی بیش از این هزینه را دارد. تیم درسمن در تمامی مدت دوره در کنار شما هست تا موانع را از سر راه رشد و پیشرفتتان بردارد تا مسیر را با موفقیت به پایان برسانید. شایان به ذکر است دوره استادی پایتون، جامع ترین و کامل ترین دوره آموزش پایتون است و پس از گذراندن این دوره، به هیچ دوره دیگری احتیاج ندارید. با شرکت در این دوره و پیش رفتن با آموزش ها و انجام تمرینات و پروژه ها در اصل روی خودتان و برای آینده سرمایه گذاری کرده اید.

علاوه بر این با هدایایی که به دانشجویان دوره اهدا می شود شما به یک توسعه دهنده حرفه ای تبدیل می شوید و آمادگی کامل برای ورود و فعالیت در بازار کار را کسب می کنید. خبر خوب این که برای آن دسته از عزیزانی که قصد ثبت نام در دوره استادی را دارند شرایط اقساطی نیز در نظر گرفته شده است.


6. شرایط پرداخت قسطی به چه صورت است؟

برای شرکت در این دوره مبلغ 4,185,000 تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز می کنید، مابقی را نیز در بازه چهار ماهه و در چهار قسط 3,300,000 تومان پرداخت می کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

 • اینستاگرام درسمن: darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09190766779


7. چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

دوره استادی پایتون درسمن، کامل ترین آموزش پایتون در سطح وب فارسی می باشد. این دوره به صورت کاملا پروژه محور است و شما در انتهای دوره با پیاده سازی صفر تا صد یک سایت فروشگاهی، تمامی مباحث را به صورت کاملا عملی فرا می گیرید و دیگر نگرانی بابت عدم تسلط به زبان پایتون حین ورود به بازار کار و استخدام ندارید.

گروه تلگرامی نیز با هدف تعامل بیشتر و رفع اشکال راحت تر ایجاد شده است. شما می توانید سوالات و اشکالات خود را در گروه ها مطرح کنید و توسط منتور های حاضر در گروه رفع اشکال کنید.


8. مخاطبین دوره استادی پایتون چه کسانی هستند؟
 1. دوره استادی پایتون مناسب تمامی افرادی است که قصد دارند فعالیت در حوزه وب را شروع کنند و به یک توسعه دهنده حرفه ای تبدیل شوند. این دوره برای افرادی است که می خواهند صفر تا صد پایتون و فریم ورک محبوب جنگو را مطابق با آخرین تغییرات آموزش وکاملا پروژه محور یاد بگیرند.
 2. شرکت در این دوره مناسب ترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند از طریق برنامه نویسی مهاجرت کنند چون در مقایسه با هر آموزشی، هم کامل ترین سرفصل ها را دارا می باشد و هم در کوتاه ترین زمان میتوانند تخصص خود را کسب کنند و آماده ورود به بازار کار بین المللی شوند.
 3. اگر بین شرکت در چند دوره دچار تردید هستید و مطمئن نیستید کدام دوره جامع ترین آموزش را دارد و به صورت کاملا عملی تمامی مباحث را پیاده سازی می کند، این مژده را به شما می دهیم که دوره استادی پایتون درسمن کامل ترین دوره آموزش پایتون در سطح وب فارسی است و تمامی مباحث را با تمامی جزئیات و به صورت کاملا عملی، از صفر تا صد آموزش می دهد و شما می توانید با خیال راحت این دوره را تهیه کنید.
 4. اگر در دوره های زیادی شرکت کرده اید ولی هنوز توانایی پیاده سازی و کد نویسی در محیط برنامه نویسی را ندارید، پروژه محور بودن این دوره تمامی مشکلات شما را حل می کند و پس از اتمام دوره می توانید به عنوان برنامه نویس حرفه ای پایتون فعالیت خود را آغاز کنید.

9. برای شرکت در این دوره چه پیش نیاز هایی لازم است؟

دوره استادی پایتون با این رویکرد تهیه و تدوین شده است که هیچ یک از شرکت کنندگان دانشی از پایتون ندارند. این دوره تمامی مباحث زبان برنامه نویسی پایتون و فریم ورک جنگو را از صفر تا صد پوشش می دهد، به گونه ای که پس از گذراندن این دوره به هیچ عنوان نیازی به شرکت در دوره ای دیگر ندارید و آماده ورود به بازار کار هستید. برای شرکت در این دوره کافی است به برنامه نویسی علاقه داشته باشید و با پشتکار آموزش ها را دنبال کنید.


10. ارزیابی و ارائه مدرک در این دوره به چه صورت می باشد؟

در پایان دوره استادی پایتون مدرکی توسط آکادمی درسمن به تمامی دانشجویان تعلق می گیرد. این مدرک نشان دهنده گذراندن دوره توسط دانشجو می باشد.

گواهی ارائه شده توسط درسمن، در حین استخدام در شرکت ها و سازمان ها نشان دهنده این است که شما آمادگی شرکت و همکاری در پروژه های بزرگ را به عنوان متخصص پایتون دارید و آماده ورود به بازار کار هستید. این گواهی به صورت فیزیکی است و برای همه شرکت کنندگان ارسال می شود.


11. تا چه مدت به منابع دسترسی داریم؟

پس از پایان دوره به مدت 8 ماه پنل کاربری برای شما باز است و به فیلم های آموزشی دسترسی خواهید داشت و در صورت نیاز می توانید محتوای آموزشی را مرور کنید. پس از پایان دوره 8 ماهه نیز می توانید با پرداخت مبلغی جزئی حق اشتراک تهیه کنید و تا هر مدتی که به منابع نیاز داشته باشید این حق اشتراک را تمدید کنید.


12. برای ثبت نام در دوره چه راه هایی وجود دارد؟

شما می توانید جهت ثبت نام در دوره از راه های زیر اقدام کنید:

 • ثبت نام از طریق سایت آکادمی آنلاین درسمن Darsman.com
 • ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام darsmancom
 • شماره تلفن درسمن: 09190766779

13. دانشجویان برتر دوره چگونه انتخاب می شوند؟ چه هدیه ای به این افراد تعلق می گیرد؟

دانشجویان برتر هر دوره بر اساس عملکردی که در طول دوره دارند و همین طور گزارش هفتگی که ارائه می دهند، سنجش و ارزیابی می شوند. پروژه پایانی نیز ملاک دیگری برای ارزیابی و انتخاب دانشجویان برتر است. افراد برتر هر دوره، به شرکت های متقاضی برنامه نویس پایتون معرفی می شوند. این دانشجویان علاوه بر دریافت بن های تخفیف ویژه دانشجویان برتر از آکادمی درسمن، می توانند پروژه پایانی خود را نیز با نام خود در سایت معرفی کنند که این امر سرعت ورود آن ها به بازار کار را به فزایش می دهد.

به تمامی شرکت کنندگانی که دوره استادی پایتون را به صورت یکجا و نقدی تهیه کرده باشند به پاس انتخاب و همراهیشان دوره پایتون مقدماتی و همچنین جلسات رزومه نویسی حرفه ای تقدیم می شود.


14. پس از ثبت نام چطور به منابع دوره دسترسی داریم؟

پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل دانشجویی، نحوه دریافت ویدیوهای آموزشی در اسپات پلیر، از طریق ایمیل دراختیارتان قرار خواهد گرفت.


15. قوانین انصراف از دوره به چه صورت است؟

1. انصراف از دوره های عادی سایت که خرید انها به منزله باز شدن دوره و امکان دانلود دوره بلافاصله بعد از خرید است ،امکان پذیر نبوده و بعد از خرید امکان بازگشت وجه وجود ندارد

2. انصراف از دوره های استادی با شرایط زیر انجام خواهد شد :

 • بعد از خرید دوره در صورت شروع نشدن دوره با کسر 20 درصد
 • بعد شروع دوره برای دوره های درحال ضبط کسر کامل ترم های باز شده و 30 درصد از ترم های دیگر
 • برای دوره هایی که ضبط آنها کامل شده عودت وجه بعداز شروع دوره امکانپذیر نمیباشد
 • انصراف برای دوره هایی که به صورت خودخوان انتخاب میشوند نیز امکانپذیر نخواهد بود

ثبت نام دوره

پکیج کامل
شروع دوره
در حال ثبت نام
طول دوره
10 تا 11 ماه
مجموع ساعت آموزش
110 ساعت
مجموع ساعت حل تمرین
45 ساعت
آموزش پیشرفته پایتون
آموزش جنگو مقدماتی تا پیشرفته
پیاده سازی سایت فروشگاهی
اختصاص پنل دانشجویی
ویدئو حل تمرین توسط مدرس
دوره آموزش پایتون مقدماتی
آموزش رزومه نویسی حرفه ای
نقدی
همین الان ثبت نام کن
18,300,000 تومان

15,555,000 تومان

ثبت نام
اقساطی
18,300,000 تومان

17,385,000 تومان

پیش پرداخت 5,385,000 تومان و مابقی در چهار قسط، به مبلغ 3,000,000 تومان

ثبت نام
تک ترم
 • 6,400,000 تومان
 • 5,700,000 تومان
 • 6,200,000 تومان

6,400,000 تومان

ثبت نام

5,700,000 تومان

ثبت نام

6,200,000 تومان

ثبت نام
اختصاص پنل دانشجویی
پشتیبانی کامل در طول دوره
عضویت در گروه‌های تخصصی دوره
ویدئو حل تمرین توسط مدرس
ارزیابی و سنجش عملکرد دانشجو در طول دوره


درخواست مشاوره

برای مشاوره با تیم پشتیبانی درسمن تماس بگیرید.

یا درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

فرصت‌های شغلی زبان برنامه‌نویسی پایتون

جابینجا (۱,۶۹۹)
 • گروه داده‌کاوی هوشمند مالی | Financial Artificial Data Mining
 • تهران
 • ۱۳ روز پیش
 • داده پردازی نظارت | Dadeh Pardazi Nezarat
 • تهران
 • ۱۵ روز پیش
 • پرچم | Parcham
 • تهران
 • ۷ روز پیش
 • استارپ مسی | Messi
 • تهران
 • ۱۰ روز پیش
 • نت‌بان شریف | NetBaan Sharif
 • تهران
 • ۱۲ روز پیش
 • آینه | Aine
 • تهران
 • ۳۰ روز پیش
 • ایسوس ایران | Asus Iran
 • تهران
 • امروز
 • مرکز تحقیقاتی پرنیان | Parnian
 • تهران
 • ۱۰ روز پیش
 • آسان بسته | Asan Basteh
 • تهران
 • ۳ روز پیش
 • تبدیل | Tabdeal
 • تهران
 • ۳۵ روز پیش
 • توسعه راهکارهای فناوری پیشرفته کارون | Karun
 • تهران
 • ۳ روز پیش
 • داده پردازی نوین | Dew Data Proccesing
 • تهران
 • ۲۰ روز پیش
 • هدف سیستم اکسین | Hadaf System Oxin
 • تهران
 • ۴۰ روز پیش
 • فناوران توسعه امن ناجی | CyberSec
 • تهران
 • ۴۳ روز پیش
 • تیموتی | Tmooty
 • تهران
 • ۳۶ روز پیش
 • فراموج | Faramouj
 • تهران
 • ۵۰ روز پیش
 • تهران پیمنت | Tehran Payment
 • تهران
 • ۱ روز پیش
 • هوشمند رایانش روند گستر | Smart Computing
 • تهران
 • ۵ روز پیش
 • توسعه کسب و کار هوشمند شریف | Fastory
 • تهران
 • ۶ روز پیش
 • مشاوره فناوری اطلاعات پانیا سامان رایانه | ParseIT Consulting-Group
 • تهران
 • ۲۷ روز پیش
مشاهده همه

آموزش پایتون پیشرفته

مقدمه:

زبان برنامه نویس پایتون (Python programming language) یک زبان برنامه نویسی ساده ولی کاربردی است که توانسته توجه کاربران زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کند. کتابخانه های قدرتمند، چند منظوره بودن (General-purpose language) و تقاضای بالای بازار کار پایتون دلایلی هستند که یک علاقه مند به برنامه نویسی را به سمت این زبان برنامه نویسی سوق دهند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کاربرد پایتون محدود به برنامه نویسی نیست و در حوزه های دیگری چون علم داده، هوش مصنوعی، پردازش متن و تصویر، داده کاوی و بازی سازی نیز کاربرد دارد. اما پایتون چیست و از کجا آمده؟ علت محبوبیت روز افزونش چیست؟ و چه ویژگی ها و کاربرد هایی دارد؟ پاسخ همه این سوال ها را در ادامه آورده ایم تا دلایل انتخاب پایتون توسط سایر برنامه نویسان را نیز بدانید.

پایتون چیست؟

پایتون زبانی شی گرا، سطح بالا و تفسیری است. فلسفه طراحی پایتون خوانایی بالای کد هاست. زبان برنامه نویسی پایتون زبانی همه منظوره است و در اکثر حوزه های دانش و تکنولوژی ردی از آن دیده می شود. یکی از دلایل محبوبیت پایتون ساده بودن آن در یادگیری است البته شایان به ذکر است، یک منبع آموزشی جامع و بروز همراه با تدریس صحیح و بیانی شیوا قطعا یادگیری پایتون را ساده تر نیز می کند.

علاقه اصلی توسعه دهندگان پایتون خوانش و ترجمه آسان این زبان نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی است. این موضوع باعث شده هزینه های نگهداری و توسعه تمامی برنامه های نوشته شده با این زبان نیز کاهش پیدا کند.

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده پایتون مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد، کتابخانه های قدرتمند آن است که کار را برای برنامه نویسانش به شدت آسان کرده است. این کتابخانه های پر کاربرد و گسترده باعث شده اند تا شما بتوانید در زمان کم کد های با کیفیت تری داشته باشید.

در زبان پایتون هیچ انحصاری وجود ندارد و به صورت منبع باز (Open Source) در اختیار همگان قرار دارد. زبان پایتون با اختلاف زیاد از سایر زبان های برنامه نویسی محبوب ترین زبان برنامه نویسی در حوزه وب می باشد. با آموزش پایتون پیشرفته (درسمن) می توانید به یکی از حرفه ای ترین های این حوزه تبدیل شوید و فعالیت خود را در حوزه بک اند شروع کنید.

تاریخچه پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون در اواخر دهه1980 میلادی، توسط خیدو فان روسوم در کشور هلند ابداع شد. هدف خیدو فان از توسعه پایتون جانشینی زبان ABC بود به گونه ای که قابلیت پردازش استثنا ها را داشته باشد. روسوم طراح اصلی پایتون و تصمیم گیر مداوم در توسعه این زبان بود. به همین علت انجمن پایتون کاران لقب دیکتاتور خیر خواه جاویدان را به او داد. خیدو در سال 2018 از این لقب کناره گیری کرد و مسئولیت رهبری پایتون را واگذار کرد.

چرا پایتون محبوب است؟

با دیدن تعداد بسیار زیاد علاقه مندان پایتون قطعا این سوال برای شما پیش آمده است چرا پایتون انقدر محبوب است؟ چه ویژگی باعث این محبوبیت چشمگیر شده است؟ برای پاسخ به این پرسش ها اصلی ترین ویژگی های پایتون را در ادامه آورده ایم.

 • بدون هیچ پیش زمینه ای برنامه نویسی را شروع کنید

  پایتون برای تمامی افرادی که هیچ دانشی از برنامه نویسی ندارند و می خواهند از صفر شروع کنند انتخاب بسیار مناسبی است. یادگیری آسان، انعطاف پذیری بالا، گستردگی و همه منظوره بودن آن به شما کمک می کند تا به یک برنامه نویس حرفه ای پایتون تبدیل شوید و بتوانید در حوزه های بسیاری فعالیت کنید.

  شرط اصلی حرفه ای شدن در حوزه برنامه نویسی آموزش جامع و کامل است . ما در درسمن تمام تلاش خود را کرده ایم که کامل ترین و جامع ترین آموزش پایتون را تهیه و تقدیم شما عزیزان کنیم. آموزش استادی پایتون درسمن جامع ترین آموزش پیشرفته پایتون است که از صفر تا صد تمامی مباحث را با جزئیات پوشش می دهد. این آموزش به صورت کاملا تعاملی و پروژه محور پیش می رود و در انتهای دوره شما به یک متخصص پایتون تبدیل شده و آماده بازار کار هستید.

 • زبانی بدون محدودیت

  اگر از چندین سیستم عامل استفاده می کنید و می خواهید کد های خود را بدون تغییر و دردسر منتقل کنید، این مژده را به شما می دهیم که پایتون کار شما را راحت کرده است. زبان برنامه نویسی پایتون به علت سازگاری با سیستم عامل های مختلف در توسعه اپلیکیشن های موبایل و وب و همچنین نرم افزار های دسکتاپ مورد استفاده قرار می گیرد. با آموزش پیشرفته پایتون می توانید در زمینه طراحی وب و هوش مصنوعی به صورت کاملا تخصصی فعالیت کنید.

  این زبان محبوب به صورت متن باز ارائه شده است. به عبارتی دیگر تمامی پایتون کاران می توانند در توسعه آن نقش داشته باشند. قسمت جذاب اینجاست که شما می توانید با یادگیری پایتون در توسعه محبوب ترین زبان برنامه نویسی با بیشترین تعداد کاربر در دنیا نقش داشته موثر باشید.

 • نزدیکی پایتون به زبان انسان

  حتما تا کنون در مورد سطح بالا بودن زبان پایتون شنیده اید. منظور از سطح بالا بودن یک زبان برنامه نویسی نزدیک بودن آن به زبان انسان است. این ویژگی باعث می شود تا خوانایی کد ها به شدت آسان شود و در ادامه دیباگ کردن و رفع اشکال نیز به مراتب راحت تر شود.

 • پایتون و شی گرایی

  یکی از مهم ترین مباحث برنامه نویسی شی گرایی است. پایتون نیز جزو دسته زبان های شی گرا می باشد که آموزش پایتون پیشرفته این مبحث مهم و کاربردی را به طور کامل پوشش داده است. برنامه نویسی شی گرا (Object-Oriented programming) یک الگو و شیوه تفکر است از دنیای واقعی گرفته شده است. زبانی که از این الگو پیروی کند را زبان شی گرا می نامند.

  زبان های شی گرا به صورت Bottom up یا از پایین به بالا می باشند؛ یعنی ابتدا واحد های کوچک را ایجاد می کنیم و سپس با بهم پیوستن این واحد ها، واحد های بزرگتر را به وجود می آوریم. شی گرایی در پایتون به منظور حل مسائل پیچیده و قابلیت استفاده مجدد الگو ها به وجود آمده است.

 • کتاب خانه های تخصصی و کاربردی همراه با منابع رایگان:

  یکی دیگر از دلایلی که موجب شده است پایتون در صدر لیست محبوب ترین زبان های برنامه نویسی قرار بگیرد، رایگان بودن این زبان برنامه نویسی است. از اولین قدم که نصب پایتون است تا منابع اطلاعاتی و کتابخانه های تخصصی و کاربردی آن، همگی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد. در آموزش پایتون پیشرفته تمامی کتابخانه های پایتون را به طور کامل آموزش داده ایم تا در حین کد زنی به هیچ مشکلی بر نخورید.

 • پایتون، زبان محبوب غول های تکنولوژی

  بزرگترین شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی زبان پایتون را به عنوان زبان اصلی خود انتخاب کرده اند. گوگل، متا ( نام جدید شرکت فیسبوک) سازمان فضانوردی ناسا، یاهو، دراپ باکس، مرورگر موزیلا، اپلیکیشن فوق محبوب اینستاگرام، ردیت و کورا تعدادی از شرکت های بزرگ فعال در حوزه فناوری هستند که در که به طور گسترده از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده می کنند.

بازار کار پایتون

درآمد و بازار کار پایتون برای تمامی افرادی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند بسیار حائز اهمیت است. پایتون یکی از پر درآمد ترین زبان های برنامه نویسی است. میزان در آمد پایتون کاران در ایران از 8 میلیون تا 25 میلیون متغیر است و این مقدار در کشور های توسعه یافته ای نظیر آمریکا از 60 هزار دلار شروع می شود و تا 130 هزار دلار تغییر می کند. البته میزان در آمد یک برنامه نویس به سطح دانش و تسلطش نیز بر می گردد.

هر چقدر در حین ورود به بازار کار مسلط تر باشید و با آمادگی بیشتری شروع به فعالیت کنید، قطعا شرکت و یا سازمانی که در آن استخدام می شوید معتبر تر هست و همینطور حقوقی که دریافت می کنید به مراتب بیشتر هست. این نکات برای تمامی زبان های برنامه نویسی از جمله پایتون نیز دلالت می کند.

البته موارد دیگری چون سابقه کاری، محل زندگی، محل استخدام، سمت منسوب شده و زبان برنامه نویسی و فریم ورک نیز در میزان حقوق دریافتی تاثیر دارند.

یکی از هدایایی که به شما عزیزان تعلق می گیرد، دوره رزومه نویسی حرفه ای که به شما کمک می کند با تدوین یک رزومه مناسب نظر کارفرمایان را به خودتان جلب کنید.

آموزش پایتون پیشرفته در درسمن

مفتخریم که خدمت شما عزیزان اعلام کنیم، آموزش استادی پایتون درسمن کامل ترین آموزش پایتون در سطح وب فارسی است. این آموزش به صورت کاملا تعاملی و پروژه محور تهیه شده است. دوره آموزش پایتون پیشرفته، صفر تا صد مباحث پایتون و فریم ورک محبوب جنگو را پوشش می دهد.

هدف ما از تهیه این دوره آموزشی تربیت متخصصان و توسعه دهنگان حرفه ای و کار بلد پایتون است.

گروه تلگرامی نیز برای شرکت کنندگان در دوره آموزش پیشرفته پایتون ایجاد شده است که در آن می توانید با سایر شرکت کنندگان دوره تعامل داشته باشید و سوالات خود را بپرسید. در این گروه ها پشتیبانان نیز حضور دارند که در حین بر خوردتان با مسئله ای شما را راهنمایی کامل کنند.

این دوره به صورت کاملا پروژه محور پیش می رود و شما در انتهای دوره با پیاده سازی صفر تا صد یک سایت فروشگاهی تمامی سر فصل های تدریس شده را به صورت عملی و در پروژه واقعی فرا می گیرید. این پروژه در نهایت به رزومه کاری شما اضافه می شود.

در کنار آموزش پایتون پیشرفته و جنگو بسته ای از هدایا را نیز تقدیم شما می کنیم. این هدایا شامل آموزش Html-Css، آموزش Bootstrap، آموزش git، آموزش مهارت های نرم و دوره رزومه نویسی حرفه ای می باشد. این هدایا به شما کمک میکنند علاوه بر بک اند در فرانت اند هم به تخصص برسید و به یک توسعه دهنده تمام عیار تبدیل شوید.

آموزش جنگو

مقدمه:

جنگو (Django) محبوب ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی پایتون است. این فریم ورک به صورت متن باز است و بسیار ساده و منعطف است و یادگیری آن به شرط آن که به پایتون مسلط باشید بسیار آسان و سریع است. از جنگو برای طراحی و پیاده سازی سایت ها استفاده می شود.

هر ساله تعدادزیادی از پایتون کاران به سمت جنگو می آیند و در این حوزه مشغول به کار می شوند. قابلیت ها و مزیت های بسیار این فریم ورک موجب شده تا کاربرانش از مبتدی تا حرفه ای توانایی استفاده از آن را داشته باشند. در ادامه این فریم ورک را به شما معرفی می کنیم و از ویژگی ها و مزیت هایش صحبت می کنیم.

فریم ورک جنگو (Django) چیست؟

جنگو یکی از فریم ورک های پایتون است که به صورت متن باز،آزاد، سطح بالا و رایگان در اختیار کاربران و برنامه نویسان قرار داده شده است. از این فریم ورک در حوزه بک اند و طراحی سایت هایی که با زبان پایتون نوشته شده اند استفاده می شود. این فریم ورک در توسعه و بالا رفتن سرعت کار در برنامه نویسی کمک شایانی می کند. هدف اصلی توسعه جنگو ساخت آسان سایت های پیچیده و وابسته به دیتا بیس است.

کد نویسی برای قسمت های مختلف سایت های پایتونی نظیر سیستم ثبت نام، سیستم ورود و خروج، پنل مدیریت و فرم ها همگی توسط دی جنگو بسیار راحت است و دیگر نیازی به کد نویسی ندارید. وب سایت هایی که با جنگو ساخته می شوند از امنیت و سرعت بسیار بالای برخوردار هستند. با استفاده از پایتون و جنگو می توانید هر نوع سایتی را که مد نظر دارید ساخته و پیاده سازی کنید.

تاریخچه جنگو (Django)

جنگو در پاییز سال2003 میلادی توسط SIMON WILLISON و ADRIAN HOLOVATY در حین ایجاد یک برنامه به وجود آمد. دو سال بعد یعنی در سال2005 میلادی تحت اجازه نامه ای منتشر شد. نام این فریم ورک کاربردی از نام جنگو راینهارت، نوازنده گیتار جاز گرفته شده است. در سال 2008 نیز بنیاد نرم افزاری DSF با هدف توسعه و حفظ جنگو شکل گرفت.

ویژگی های فریم ورک جنگو (Django)

جنگو بیشترین تعداد کاربر را در میان سایر فریم ورک های پایتون دارد و از محبوبیت زیادی بین مخاطبانش بر خوردار است. این فریم ورک توانسته نیاز های برنامه نویسان را به خوبی برطرف کند. ویژگی های اصلی جنگو را در ادامه آورده ایم تا علت برتری این فریم ورک را بیشتر متوجه شوید.

 • جنگو، فریم ورکی کامل

  جنگو کامل ترین فریم ورک پایتون است. علت آن که دی جنگو را کامل ترین فریم ورک می نامیم این است که در توسعه اپلیکیشن ها براساس اصول صحیح و با ارائه مستندات می تواند برنامه ایجاد شده را پشتیبانی کند.

  با آن که یادگیری فریم ورک جنگو آسان است اما برای آن که به طور کامل آمادگی ورود به بازار کار را داشته باشید، باید آموزش کاملی ببینید. ما در درسمن تمام تلاش خود را کرده ایم که کامل ترین آموزش جنگو را به شما عزیزان ارائه دهیم. آموزش جنگو درسمن به صورت کاملا تعاملی و پروژه محور است و مطابق با نیاز های بازار کار تهیه شده است.

 • جنگو، کاربردی ترین فریم ورک

  جنگو در زمینه طراحی وب و به طور خاص در قسمت بک اند مورد استفاده قرار می گیرد. انواع سایت ها از جمله سایت های فروشگاهی و سایت های خبری قابلیت طراحی و پیاده سازی با فریم ورک جنگو را دارند. با استفاده از آموزش جنگو درسمن می توانید صفر تا صد یک سایت فروشگاهی را پیاده سازی کنید و به یک متخصص در توسعه وب تبدیل شوید و در نهایت آماده بازار کار شوید.

 • جنگو و امنیت بالا

  جنگو یکی از فریم ورک های امن پایتون است و سایتی که با این فریم ورک ایجاد شود از امنیت بالایی برخوردار است. جنگو شما را از خطا های رایج در حوزه امنیت وب مصون می دارد و به شما و کاربرانتان کمک می کند تا با خیالی آسوده در یک محیط امن به فعالیت بپردازید.

 • جنگو و کد نویسی بهینه

  جنگو به کمک برنامه نویسان پایتون آمده و باعث شده کد نویسان برای پیاده سازی بخشی خاص در وب سایتشان کد های بهینه و کمتر بزنند. این امر به سرعت عمل در کد زنی و افزایش کیفیت برنامه نوشته شده کمک می کند تا تجربه کد نویسی را برای شما لذت بخش کند و کد های شما را حرفه ای تر نشان دهد.

 • جنگو، فریم ورکی قابل حمل

  جنگو نیز مانند پایتون به دلیل مستقل از سرور بودن، این قابلیت را دارد که روی هر سیستم عاملی مانند ویندو و لینوکس اجرا شود و با تغییر سیستم عامل نیاز به تغییرکد ها نداشته باشید. شما با یک بار دیدن آموزش جنگو می توانید بار ها و بار ها در هر محیطی و با هر سیستم عاملی شروع به کد زدن کنید.

 • جنگو و مقیاس پذیری

  حرفه ای بودن و کامل بودن جنگو باعث شده است تمامی پروژه ها، ازکوچک ترین تا بزرگ ترین پروژه را بتوانید به راحتی ایجاد کنید و توسعه دهید. پروژه شما در هر سطحی و با هر مقیاسی که باشد جنگو توانایی ایجاد، توسعه و پیاده سازی آن را دارد.

 • انجمن پشتیبانی

  جمعیت قابل توجهی از برنامه نویسان در سراسر دنیا از زبان برنامه نویسی پایتون و فریم ورک جنگو استفاده می کنند. پس از آموزش جنگو با عضویت در این انجمن ها می توانید سوالات و اشکالات خود را از برنامه نویسان خبره پرسیده و رفع اشکال کنید. حتی با عضویت در این اجمن ها می توانید نظر کارفرمایان یا صاحبان پروژه ها را به خود جلب کنید و وارد بازار کار بین المللی شده و درآمد دلاری کسب کنید.

 • نگهداری کد ها

  یکی از مزیت هایی که جنگو نسبت به دیگر فریم ورک ها دارد، قابلیت نگهداری کد های ایجاد شده است. با استفاده از این ویژگی از نوشتن کد های تکراری جلوگیری می شود و در نهایت در زمان نیز صرفه جویی شده و سرعت عمل هم بالا می رود. همچنین می توانید کد های مرتبط را در یک ماژول گروه بندی کنید و در پروژه های بعدی نیز استفاده کنید.

 • پشتیبانی از دیتابیس و seo در جنگو (Django)

  دی جنگو از پایگاه داده های بسیاری پشتیبانی می کند که معروف ترین آن ها MySql، Sqlite و Oracle می باشد. یکی از دلایلی که محبوبیت این فریم ورک را دو چندان کرده است این است که شما می توانید در یک پروژه همزمان از چندین پایگاه داده استفاده کنید. جنگو در سئو سایت نیز به کمک شما آمده است و سایت هایی که با جنگو نوشته می شوند به اصطلاح Seo friendly هستند که این مزیت در بهینه سازی می تواند بسیار به شما کمک کند.

کاربرد جنگو (Django)

جنگو مناسب ترین گزینه برای ایجاد و توسعه وب سایت و اپلیکیشن است. افرادی که به دنبال یادگیری سریع و آسان زبان برنامه نویسی هستند و می خواهند فرایند تولید یک سایت به سرعت و با کیفیت بالا انجام شود به سمت جنگو می روند.

استراتژی های اصلی دی جنگو این موضوع را عنوان می کنند که توسعه باید به سرعت رخ دهد و این یعنی شما می توانید چند بخش از پروژه را به طور همزمان انجام دهید بدون آن که از کیفیت کار کاسته شود. جنگو فریم ورک بسیار منعطفی است و این باعث شده است در پروژه های بزرگی نظیر طراحی اپلیکیشن های محبوب یوتیوب، اینستاگرام و پینترست مورد استفاده قرار بگیرد.

برای شروع آموزش جنگو به چه پیش نیاز هایی احتیاج دارم؟

اگر تا اینجا به زبان برنامه نویسی پایتون و فریم ورک جنگو علاقه مند شدید و قصد دارید آموزش جنگو را شروع کنید به شما تبریک میگوییم، چرا که درست ترین انتخاب را داشته اید. برای شروع آموزش جنگو باید تسلط نسبی به زبان پایتون داشته باشید تا این فریم ورک را به راحتی متوجه شوید و بتوانید پیاده سازی کنید.

خبر خوش برای شما دوستان عزیز این است که دوره استادی پایتون درسمن، بزرگترین دوره آموزش پایتون و فریم ورک جنگو است که از صفر تا صد مباحث را به صورت کاملا پروژه محور و تعاملی پوشش داده است. در نهایت با پیاده سازی یک سایت فروشگاهی به برنامه نویس حرفه ای تبدیل می شوید و به طور کامل آماده ورود به بازار کار هستید.

و اما حرف آخر...

در این مطلب آموزش پایتون پیشرفته و محبوب ترین فریم ورکش، جنگو را به شما معرفی کردیم و تاریخچه، بازار کار، ویژگی ها و کاربرد آن ها را توضیح دادیم. اگر قصد ورود به دنیای برنامه نویسی پایتون را دارید و می خواهید کامل ترین دوره آموزش پایتون را ببینید و بلافاصله وارد بازار کار شوید، این مژده را به شما می دهیم که درسمن کامل ترین دوره آموزش استادی پایتون را تهیه کرده و تقدیم شما عزیزان می کند.

آموزش پیشرفته پایتون نیاز به مدرسی با تجربه و دلسوز دارد که بتواند با بیانی شیوا تمامی مباحث را به طور تمام و کمال به شما انتقال دهد و شما را در مسیر درست هدایت کند و تا انتهای راه همراهتان باشد. آموزش کامل، آموزشی است که از ابتدا تا انتهای دوره به شما کمک کند تا هر چه سریع تر مسیر رشد و ترقی را سپری کنید و با آمادگی کامل وارد بازار کار شوید. امیدواریم در این راه همراه شما باشیم و مسیر رشد شما را هموار کنیم.

نظرات کاربران

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
کاربر درسمن
حمزه

با سلام ترم اول که پایتون پیشرفته هست شامل چند ساعت آموزش میشه؟؟؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام جناب خلیلی عزیز، این ترم شامل 45 ساعت آموزش ویژه هست. بدون شک هر دقیقه از این آموزش شامل تجربیات چندین و چندساله مهندس عباسی است و در پایان ترم حجم خیلی وسیعی از پایتون را یاد خواهید گرفت.

کاربر درسمن
mostafa

با سلام من در حال حاضر پایتتون مقدماتی را تمام کردم بعد از گذراندن دوره استادی پایتون ایا می توانم یک سایت فروشگاهی را از طراحی کرده و وارد بازار کار شوم

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، بله هدف اصلی دوره استادی هم این هست که شما عزیزان بتوانید با قدرت و مهارت خیلی بالا وارد بازار کار بشوید، در این دوره آنقدر اطلاعات خوب، مفید و کاربردی یاد خواهید گرفت و تمرین های اثر بخش انجام خواهید داد تا بتوانید به عنوان یک متخصص وارد بازار کار شوید، ترم اخر نیز می توانید یک فروشگاه قدرتمند پیاده سازی کنید و حتی آن را در رزومه خود ثبت کنید.

کاربر درسمن
محمد مهدی احمدوند

سلام و خسته نباشید خدمت تمام اعضاء آکادمی بزرگ درسمن. من توی دوره جدید استادی پایتون که چند روز دیگه آغاز میشه شرکت کردم . میخواستم بدونم دوره چقدر طور میکشه ؟ و من ۱۵ سالمه بعد اتمام این دوره با مدرک دوره امکان تدریس در آموزشگاه ها رو دارم ؟؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام وقت بخیر دوره حدودا ۱۱ماه طول میکشه بستگی به آموزشگاه دارد بیشتر اموزشگاه ها مدرک فنی حرفه ای مدنظرشون هست.

کاربر درسمن
پریسا کشتکار

باسلام من دوره مقدماتی رو تازه تمام کردم و قصد ثبت نام در دوره پیشرفته رو دارم چون واقعا خیلی خوب و جامع توضیح میدید فقط در کنار این دوره برای تمرین بیشتر کتاب یا دوره دیگری هم میشه لطفاً معرفی کنید چون برنامه نویسی همین طور که میدونید اصلش تمرین زیاد هست ممنون از راهنمایی تون

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، ممنون از اینکه درسمن را برای آموزش دیدن و ارتقا مهارت برنامه نویسی خودتون انتخاب کردید.

اصلا جای نگرانی نداره، ما به تمامی این نیاز ها فکر کردیم و دقیقا دوره استادی پایتون برای رفع تمامی نیاز های یادگیری شما طراحی شده است، ما در این دوره تمرین های کاربردی متعدد و زیادی داریم تا شما در برنامه نویسی پایتون زبردست بشوید.

دوم اینکه در انتهای ترم، می توانید یک پروژه واقعی با قابلیت های قدرتمند و تکمیلی را طبق آموزش هایی که می دهیم گام گام پیش ببرید و می توانید به عنوان رزومه نیز از آن استفاده کنید.

کاربر درسمن
علی بیات

واقعا واقعا این دوره عالی هست و من بسیار از استاد عباسی ممنونم بخاطر این همه زحمتی که می کشن ممنونیم

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام علی عزیز، ممنون از نظر لطفتون موفق باشید🌹

کاربر درسمن
radin

با سلام خواستم بدونم الان که تازه بنده با دوره استادی اشنا شدم ایا میتونم ثبت نام کنم و ویدیو ها به صورت کامل در دسترس هستش ؟؟؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز، بله چون آفلاین هست دوره در بستر اسپات پلیر برگزار میشه و تا 8 ماه بعد از اتمام دوره به ویدیو ها دسترسی دارید.

کاربر درسمن
محمد

سلام خسته نباشید . میشه این دوره رو کمتر از 10 ماه تموم کرد چون مگه فیلم های دوره از قبل ضبط نشده

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام مصطفی جان، حجم اطلاعاتی این دوره به طور شگفت آوری بالا هست و شما واقعا حجم بسیار گسترده و جذابی از برنامه نویسی پایتون را تا سطح استادی دریافت خواهید کرد، اگر به صورت فشرده کار کنید بله امکانش هست. ولی یادتان نرود که برنامه نویسی کردن باید همراه با تمرین و تکرار باشد تا بتوانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید.

کاربر درسمن
محمد حسینی

بهترین دوره بهترین مدرس خیلیی بهترینید👌👌 اصن کیف میکنم که با درسمن آشنا شدم و قطعا به همه دوستام و همکارام شما رو معرفی میکنم، ممنونم از تیم خفن درسمن

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام آقای حسینی عزیز، خیلی از شما ممنون هستیم، قطعا شما بهترین هستید و لایق آموزش های خیلی فوق العاده هستید و ما نیز سعی کرده ایم تا در حد توان بهترین دوره پایتون رو در اختیارتون قرار دهیم.

کاربر درسمن
رامین

سلام خسته نباشید سوالی داشتم ترم یک دوره استادی پایتون با ترم یک استادی هوش مصنوعی یکی هست یعنی محتواهاش باهم فرق نمیکنه؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز، خیر اما محتوای ترم اول استادی پایتون کمی بیشتر است.

کاربر درسمن
erfan

سلام و خسته نباشید به استاد عباسی و تیم درسمن ممنون بابت برگزاری این دوره کامل و بینظیر من که از این دوره خیلی لذت بردم همه چیز کامل بود و جای هیچ ابهامی برام نداشت

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام عرفان عزیز، خدارو شکر میکنیم که توانسته ایم دوره ای برایتان تهیه کنیم که از هر نظر مورد رضایتتون باشه و این رو مدیون زحمات مهندس عباسی و تیم پر تلاش ایشان هستیم.

براتون بهترین هارو آرزو میکنیم و امیدواریم پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنید.

نمایش بیشتر