دوره حل تمرین سی شارپ، کاملا رایگان - درسمن

صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / CSharp / دوره حل تمرین سی شارپ

دوره حل تمرین سی شارپ


سطح مهارت
مقدماتی تا متوسط
مدت زمان
259 دقیقه
تعداد دانشجویان
1794
مدرس
مهدی عباسی
میانگین امتیاز دوره: (59 رای)
380,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ادامه فرآیند خرید

جلسات

مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

توضیحات دوره

آموزش حل تمرین سی شارپ، کاملا رایگان

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، چند پارادایم و شی گرا است. زبان برنامه نویسی سی شارپ از زبان های زیر ساخت مشترک است که هدف آن ترکیب قدرت محاسباتی  C++ با سهولت برنامه نویسی ویژوال بیسیک است. سی شارپ از نظر نحوی شباهت زیادی به زبان برنامه نویسی جاوا دارد و برای کاربرانی که دانش C،  C++ و یا جاوا را دارند، سی شارپ برایشان آسان تر است.
سی شارپ به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا انواع بسیاری از برنامه های کاربردی امن و قوی را که در دات نت اجرا می شوند، بسازند. هدف مایکروسافت از عرضه سی شارپ تسهیل تبادل اطلاعات و خدمات از طریق وب و توانمند ساختن توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های کاربردی و قابل حمل می باشد.  C# از خانواده زبان های برنامه نویسی C است. بسیاری از برنامه های قدرتمند و کاربردی با استفاده از این زبان برنامه نویسی ایجاد شده اند. جدیدترین نسخه های این زبان یعنی؛ C# 10.0 و NET 6.0، در سال 2021 منتشر شدند.

حل تمرین های کاربردی سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ برای استفاده در توسعه اجزای نرم افزاری مناسب ترین گزینه است و برای استقرار در محیط های توزیع شده در نظر گرفته می شود. سی شارپ برای نوشتن برنامه‌ها برای سیستم‌های میزبانی و تعبیه‌ شده نیز مناسب است. این زبان برنامه نویسی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین زبان های برنامه نویسی هم در ایران هم در دنیا می باشد.  

برای شروع برنامه نویسی با زبان سی شارپ، ابتدا باید دوره آموزش سی شارپ مناسب را پیدا کرده و شروع به یادگیری کنید. اما پس از آن که دوره آموزشی به اتمام رسید بهترین راه برای تثبیت آموزش ها، حل تمرین است. زبان برنامه نویسی سی شارپ نیز از این قائده مستثنی نیست. تمرین و تکرار مداوم در برنامه نویسی باعث می شود نقاط ضعف خود را بشناسید و آن ها را بر طرف کنید.

دوره حل تمرین سی شارپ بهترین گزینه برای تسلط کامل به این زبان برنامه نویسی است. پس از گذراندن حل تمرین سی شارپ به وضوح شاهد ارتقا دانش و مهارت خود در برنامه نویسی خواهید بود. حل تمرین سی شارپ به شما کمک می کند مسائل را راحت تر تحلیل کنید و بهترین الگوریتم را برای رسیدن به جواب انتخاب کنید. مهم نیست در ابتدای مسیر برنامه نویسی هستید و یا در میانه راه، دوره حل تمرین سی شارپ دقیقا همان دوره ای است که تونایی حل مسائل پیچیده را به شما می دهد.

با دوره حل تمرین سی شارپ قدرتمند شروع کن

دوره حل تمرین سی شارپ، یکی از کامل ترین آموزش های حل تمرین است که با هدف تثبیت و تسلط در زبان برنامه نویسی سی شارپ تهیه شده است. اولین کمکی که گذراندن دوره حل تمرین سی شارپ به  شما می‌کند، یادگیری عمیق تمامی مباحث می‌‌باشد. دوره حل تمرین سی  شارپ موازی با دوره سی شارپ مقدماتی تا متوسط درسمن پیش می رود. برای گرفتن بهترین نتیجه از این دوره، می بایست به مباحث اولیه سی شارپ تسلط داشته باشید.

توانایی بالا در حل کردن مسئله های سی شارپ

آکادمی درسمن با هدف ارتقا دانش و سطح کیفی در برنامه نویسی و همچنین حمایت از برنامه نویسان تازه کار، دوره مقدماتی تا متوسط سی شارپ و دوره حل تمرین سی شارپ را به صورت کاملا رایگان در اختیار همه عزیزان قرار داده است. شرکت در این دوره به شما کمک می کند تا روند صحیح برنامه نویسی را بشناسید و به شیوه ای درست آن را انجام دهید.

در این بین شما توانسته اید دانش و مهارت خود را به چالش بکشید و با پستی و بلندی های برنامه نویسی به خوبی آشنا شوید و گامی بلند به سمت متخصص شدن بردارید. تمامی سوال هایی که در دوره حل تمرین سی شارپ تحلیل و پیاده سازی می شوند، بر اساس میزان اهمیتشان و مطابق با سر فصل های دوره مقدماتی تا متوسط سی شارپ می باشند.

هر آنچه برای شرکت در این دوره نیاز دارید

مواردی که در ادامه به آن ها پرداخته ایم، پیش نیاز هایی است که برای شرکت در آموزش حل تمرین سی شارپ نیاز دارید.

اولین پیش نیاز برای شروع، علاقه مند بودن به برنامه نویسی است. شما به عنوان یک برنامه نویس در هر سطحی که باشید، نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارید و این امر تنها با علاقه و پشتکار حاصل می شود.
دومین پیش نیازی که برای شروع این دوره باید داشته باشید، آشنایی با زبان برنامه نویسی سی شارپ در سطح مقدماتی است. این دوره در اصل یک مکمل برای دوره سی شارپ مقدماتی تا متوسط درسمن است و کمک می کند کاربرد مباحث و سر فصل ها را در پروژه واقعی متوجه شوید.
مورد بعدی که نیاز دارید، نصب IDE های سی شارپ است. بهترین راه برای یادگیری یک زبان و رسیدن به تسلط در برنامه نویسی تمرین و تکرار است. پس از آن که یک درس را فرا گرفتید، باید به سراغ تمرین بروید و هر آنچه یاد گرفتید، پیاده سازی کنید. اگر دانش خود را به چالش نکشید و کد زنی نکنید، هرگز متوجه معایب نخواهید شد. این معایب می تواند در یادگیری و یا پیاده سازی باشند و باید بر طرف شوند.

کامل ترین آموزش حل تمرین سی شارپ برای علاقه مندان

کامل ترین دوره حل تمرین سی شارپ

دوره حل تمرین سی شارپ درسمن، یکی از کامل ترین دوره های حل تمرین است. ما در این دوره تمامی مباحثی را که مورد نیاز برنامه نویسان است آورده ایم. این دوره به صورت موازی با دوره سی شارپ مقدماتی است و بهتر است که آموزش و تمرین ها را همزمان با هم دنبال کنید. در این دوره تمامی چالش هایی را که ممکن است به آن برخورد داشته باشید پیش بینی کرده و به بررسی و حل آن ها پرداخته ایم.

سوالاتی که در حل تمرین سی شارپ بررسی و حل شده اند دارای سطح بندی هستند. این تمارین از سطح مبتدی شروع می شوند و به مراتب دشوار تر شده و تا سطح متوسط را پوشش می دهند.

دوره حل تمرین سی شارپ شامل n ساعت تحلیل و پیاده سازی انواع سوالات است. مدرس دوره، مهندس مهدی عباسی تمامی سوالات را با تجزیه و تحلیل در الگوریتم شروع می کنند و با کد نویسی عملی، مرحله به مرحله جلو رفته و تا رسیدن به جواب نهایی پیش می روند.

تمامی کد ها و راه حل هایی که در طول دوره گفته می شوند، در انتهای دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

پس از اتمام این دوره به میانه راه تخصص در سی شارپ رسیده اید و آمادگی لازم را برای ورود به دوره سی شارپ پیشرفته درسمن دارید. برای آن که به عنوان متخصص و با آمادگی کامل وارد بازار کار شوید، ملزم به گذراندن دوره سی شارپ پیشرفته هستید.

سوالات متداول

نقطه عطف سوالات حل تمرین سی شارپ در چه موردی است؟

سوالاتی که در این دوره به حل آن ها پرداخته شده است دارای سطح بندی دشوار تا متوسط است. در این بین سوالات دشوار تر و سوالات نکته دار نیز بررسی شده است. هدف از این سوالات به چالش کشیدن دانش و مهارت شما و یادگیری عمیق مطالب است.

هزینه این دوره به چه صورت است؟

به منظور حمایت از برنامه نویسان مبتدی و افرادی که علاقه مند به فعالیت در این حوزه هستند، دوره را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا مسیر یادگیری را برایتان هموار کنیم.

مدت زمان این دوره چقدر است؟

دوره حل تمرین سی شارپ به مدت 260 دقیقه به صورت متمرکز به بررسی و حل پر کاربرد ترین سوالات سی شارپ پرداخته است. با گذراندن این دوره دانش و مهارت شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

برای تدریس این دوره از چه منابعی استفاده شده است؟

دوره حل تمرین سی شارپ مطابق با سر فصل های ارائه شده در دوره سی شارپ مقدماتی تا متوسط است. مدرس دوره، مهندس عباسی با دلسوزی تمام به آموزش این دوره پرداخته اند.

نحوه استفاده از دوره به چه صورت است؟

این دوره به صورت ویدیو های آفلاین و قابل دانلود برگزار می شود. شما برای شرکت در این دوره نیازی به آنلاین شدن در زمان خاص و یا حضور در پلتفرم خاصی ندارید. برای شرکت در این دوره ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس دوره را تهیه کنید.

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

کاربر درسمن
ریحانه

ببخشید آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط را ندارید؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام وقتتون بخیر، بله داریم یک دوره کاملا جامع و کامل با سرفصل های بی نظیر و کاملا رایگان.

در همین صفحه بخش دوره های پیشنهادی می توانید روی دوره کلیک کنید و وارد صفحه اش شوید.

کاربر درسمن
مهدی حسن پور

یک دنیا سپاس

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

ممنون از شما، به امید موفقیت های روز افزون شما عزیزان.

کاربر درسمن
مریم

فقط تنها مشکلی که من با این دوره و بقیه دوره های سایت داشتم این بود ک نام فایلها موقع دانلود همزمان همه قسمتها بهم میریزه و ترتیبش درست نمیشه (احتمالا بخاطر مشترک بودن نام فایلها) بعدا باز باید بشینی مرتبشون کنی اگر این مشکلو با این دوره و بقیه دوره ها حل کنید دیگ پرفکت میشه همه چی :))

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

منظورتون متوجه نشدم، نام فایل ها که درست هستند.

کاربر درسمن
مریم

خیلی ممنون از استاد عزیز و بقیه دست اندرکاران:) واقعا دوره خیییلی خوبی بود،من بعد از دیدن دوره مقدماتی تا متوسط سی شارپ این دوره رو دیدم و دید خیلی خوبی نسبت به حل مسائل داد پیدا کردم .و دیدن این دوره رو خیییلی پیشنهاد میکنم! امیدوارم از این دست دوره ها بازم برگزار بشه همه چی عالی بود

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

از اینکه راضی بودید بسیار خرسندیم، مطمئن باشید به فکر شما هستیم و باز هم از این دوره ای فوق العاده براتون منتشر خواهیم کرد.

فقط برای اینکه بتونید سریع تر مطلع شوید، حتما پیج اینستاگرام درسمن دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیف ها و دوره های تازه منتشر شده با خبر شوید.

کاربر درسمن
یاشار

سلام و عرض ادب؛ به جز سه بخش جلسه اول، بقیه بخش‌ها دانلود نمی‌شن. لطفاً بررسی بفرمایید. متشکرم.

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز درسمن، 

من بررسی کردم بدون مشکل دانلود می شدند، لطفا اتصال اینترنت خود را چک کنید و اینکه با یک مرورگر دیگر نیز تست کنید. ممکن است برخی مواقع اختلال در اینترنت باعث شود که نتوانید فرایند دانلود را انجام دهید و این مشکل سراسری هست و از درسمن نیست.

نمایش بیشتر
دوره حل تمرین سی شارپ

53