up-chevron

سال نو، فرصتی شگفت انگیز
برای شروع یک مهارت ثروت ساز!

سال نو فرصتی دوباره برای شروع کردن و دگرگونی هست و چه چیزی بهتر از یادگیری یک مهارت جدید برای آغاز یک سال متفاوت؟! آکادمی درسمن با ارائه دوره های آموزشی متنوع و جامع در حوزه های مختلف در کنار تخفیف های ویژه عیدانه، همراه شماست تا سال 1403 رو با قدرتمندتر شدن در حرفه خودتون و مهارت آموزی شروع کنید و به درآمد بیشتر و جایگاه شغلی بهتری برسید.

سال نو با درسمن

سال نو فرصتی دوباره برای شروع کردن و دگرگونی هست و چه چیزی بهتر از یادگیری یک مهارت جدید برای آغاز یک سال متفاوت؟! آکادمی درسمن با ارائه دوره های آموزشی متنوع و جامع در حوزه های مختلف در کنار تخفیف های ویژه عیدانه، همراه شماست تا سال 1403 رو با قدرتمندتر شدن در حرفه خودتون و مهارت آموزی شروع کنید و به درآمد بیشتر و جایگاه شغلی بهتری برسید. از 23 اسفند تا 15 فروردین، با 20 تا 50 درصد تخفیف برای تمام دوره های سایت و پکیج های آموزشی عیدانه همراه شما هستیم. همین الان شروع کنید و سال جدید رو با یک مهارت جدید و ثروت ساز آغاز کنید!

درسمن، انتخاب بیش از 80،000 دانشجو

+80.000

کل دانشجویان

+1.500

دانشجویان استادی

+100

دانشجویان بورسیه

+1.600

مجموع ساعات آموزشی

+50

وبینارهای برگزار شده

نوروز 1403
نوروز 1403

پادکست های رادیو عیدانه

همیشه توی زندگی فرصت های کوتاهی هست که میشه از اونها برای رشد مهارت ها یا ارتقا معلومات خودمون استفاده کنیم؛ مثل وقت هایی که پیاده روی می کنیم یا در مترو، اتوبوس و ماشین شخصی، در راه رفت یا برگشت از محل کار هستیم؛ حتی در تعطیلات نوروز وقتی کنار خانواده یا در سفر هستیم. اما امسال درسمن برای شما یه راهکار خوب داره: میتونید پادکست های کوتاه آموزشی ما رو دانلود کنید و همیشه همراهتون داشته باشید تا از فرصت های کوتاه بتونید بهترین بهره رو ببرید

اپیزد
اپیزود

پادکست بعدی پادکست‌های درسمن پادکست قبلی
01:35 03:48