الگوریتم و حل مسئله جلسه هشتم (بخش 2)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش الگوریتم و حل مسئله در برنامه نویسی 3 (پیشرفته) / الگوریتم و حل مسئله جلسه هشتم (بخش 2)

الگوریتم و حل مسئله جلسه هشتم (بخش 2)

دوره پیشرفته الگوریتم و حل مسئله جلسه 8 بخش 2
99,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

الگوریتم و حل مسئله

جلسات دوره


               
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

کاربر درسمن
موتا

به همه کسایی که میخوان عمیق راه الگوریتم نوشتن رو یاد بگیرن به شدت توصیه میکنم و تشکر میکنم از مهندس عباسی عزیز بخاطر توضیحات عالی و تسلط م‍‍‍ثال زدنیشون

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

ما این دوره هارو با وسواس بسیار برای شما عزیزان تهیه کرده ایم و با فیدبکی هایی که به ما می دهید به این باور میرسیم که در مسیر درستی هستیم و سعی می کنیم روز به روز کیفیت دوره هارو بالاتر ببریم چون شما عزیزان لایق بهترین ها هستید.

کاربر درسمن
علی

واقعا این سه دوره الگوریتم دید برنامه نویسی من رو متحول کرد از استاد عباسی بابت تدریس بی نظیرشون نهایت تشکر رو دارم امیدوارم که دوره الگوریتم 4 هم برگزار بشه ممنون از شما.

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام علی جان، ما چقدر خوشحالیم که دوره های ما توانسته شما را در حوزه برنامه نویسی متحول  کند و این تنها هدفی است که برایش تلاش می کنیم تا شما عزیزان با مفاهیم پیچیده برنامه نویسی آشنا کنیم وآن را برایتان ساده سازی کنیم و همچنین یک دید تخصصی به شما در این حوزه بدهیم. اگر این دوره ها برایتان مفید بوده است آن را به سایر دوستان نیز پیشنهاد بدهید تا همگی رشد کنیم.

کاربر درسمن
سینا

سلام آیا جلسه 17 وجود داره یا به اشتباه بعد 16 رفته 18

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام ممنون از اطلاع رسانیتون، خیر شماره گذاری به اشتباه بود است.

نمایش بیشتر
الگوریتم پیشرفته

689