صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش الگوریتم و حل مسئله در برنامه نویسی / جلسه دوم (بخش 2)

جلسه دوم (بخش 2)

الگوریتم و فلوچارت
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.
81,000 تومان

جلسات دوره

مهدی عباسی
مدرس:

مهدی عباسی

18 سال سابقه برنامه‌نویسی و تدریس برنامه‌نویسی
کسب مقام‌های اول و دوم کشوری در مسابقات برنامه‌نویسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مشاهده رزومه

نظرات دانشجویان

کاربر درسمن
نسرین

با عرض سلام و ادب.از درس چهار به بعد خیلی کم متوجه میشم و گیج میشم.ایا به خاطر ضعیف بودن پایه ریاضیم هست؟ایا با تمرین میتونم از پسش بربیام یا باید دوره ریاضی بگذرانم.ممنون از زحمات بی شائبه شما

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام نسرین جان وقتتون بخیر، طبیعی است، شما می بایست هر مبحثی که خوب یاد نگرفته اید را دوباره مشاهده کنید تا ملکه ذهنتان شود، این حالات طبیعی است و اصلا جای نگرانی نیست فقط تنها توصیه ای که به شما داریم این است که تلاش بیشتری کنید و سعی کنید ویدئو ها را چندین بار مشاهده کنید و تمرین کنید.

کاربر درسمن
میثم

سلام استاد وقتتون بخیر در رابطه با این آموزش الگوریتم و فلوچارت بنده تا این قسمت نگاه کردم متاسفانه مباحث خوب متوجه نمیشم که این بنظر میاد نشانه عدم استعدادم در این زمینه باشه سوالی که داشتم اگر تا دوره ی دوم این آموزش دنبال کنم و نتیجه موثری کسب نکردم بنظر شما باید از حرفه برنامه نویسی کنار برم؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام وقتتون بخیر، ابتدا سعی کنید با دقت و تمرکز بالا ویدئو ها را مشاهده کنید بعد جزوه برداری کنید بعد سوالات خود را در انجمن برنامه نویسی درسمن بپرسید، بنظرم با تلاش زیاد می توانید این مقوله را پشت سر بگذارید، شما تلاش خود را بکنید ابتدای مسیر راه سخت تر است، اگر تمام تلاش  را کردید و نتیجه نگرفتید اون موقع می توانید هر تصمیمی را بگیرید.

کاربر درسمن
پارسا

ممنون از شما بابت زحمات بسیاری که میکشید و این ویدیو ها رو رایگان در دسترس همه می‌گذارید

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام پارسا جان، خواهش میکنیم، اگر این دوره ها را دوست داشتید و مورد علاقه بود به دوستان خود نیز معرفی کنید تا همگی با هم رشد کنیم.

نمایش بیشتر

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
ثبت نام

577