تخفیف شگفت انگیز پاییزی درسمن

20% تا 70% تخفیف

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

تمرین های کاربردی ++c به همراه جواب


تمرین های کاربردی ++c به همراه جواب
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

در این درس تمرین های ++c را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که می تواند تا حد بسیاری شما را به چالش بکشد و آموخته ها را به یاد آورد.

فقط اینکه دوستان عزیز سعی کنید تا جایی که می شود روی سوال ها فکر کنید و اگر نتوانستید به جواب برسید اصلا جای نگرانی ندارد، ما جواب های هر سوال را در انتها برای شما فراهم کرده ایم.

می توانید به آن ها رجوع کنید و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

نظرات
Erfan Sormi
erfan سلام خسته نباشید. در رابطه با نمونه سوالاتون سوال اول ببخشید چه کدی باید بنویسیم که کامپایلر بیشتر از 2 رقم رو از ورودی نگیره و یه متن خطایی چیزی بده؟

برای پاسخ باید وارد شوید

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز، سوال های برنامه نویسی را می توانید از انجمن برنامه نویسی درسمن مطرح کنید، در این قسمت فقط به نظرات و پیشنهادات پاسخ داده می شود، و اما راجب سوالی که پرسیده اید راه های مختلفی می تواند داشته باشد اما شما می توانید با تعریف یک شرط ساده بین 1 تا 99 کنترل کنید که عدد ورودی بین این بازه از عددی باشد در این صورت اگر کاربر عدد 100 که سه رقمی باشد را وارد کند می توانید با یک پیغام بگویید که عدد وارد شده در بازه مشخص شده وجود ندارد و ....

 


نظر بدهید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 13 جلسه
مدت زمان 618 دقیقه
حجم دوره 2/10 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی
وضعیت دوره پایان یافته
تعداد دانشجویان 1289
: میانگین امتیاز

رایگان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی


درباره مدرس :

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی آنلاین درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ... ده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....
بیشتر بدانید