تمرین های کاربردی ++c به همراه جواب


تمرین های کاربردی ++c به همراه جواب

در این درس تمرین های ++c را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که می تواند تا حد بسیاری شما را به چالش بکشد و آموخته ها را به یاد آورد.

فقط اینکه دوستان عزیز سعی کنید تا جایی که می شود روی سوال ها فکر کنید و اگر نتوانستید به جواب برسید اصلا جای نگرانی ندارد، ما جواب های هر سوال را در انتها برای شما فراهم کرده ایم.

می توانید به آن ها رجوع کنید و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. با ما در سایت درسمن همراه باشید.

نظرات
کاربر درسمن
erfan

سلام خسته نباشید. در رابطه با نمونه سوالاتون سوال اول ببخشید چه کدی باید بنویسیم که کامپایلر بیشتر از 2 رقم رو از ورودی نگیره و یه متن خطایی چیزی بده؟

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز، سوال های برنامه نویسی را می توانید از انجمن برنامه نویسی درسمن مطرح کنید، در این قسمت فقط به نظرات و پیشنهادات پاسخ داده می شود، و اما راجب سوالی که پرسیده اید راه های مختلفی می تواند داشته باشد اما شما می توانید با تعریف یک شرط ساده بین 1 تا 99 کنترل کنید که عدد ورودی بین این بازه از عددی باشد در این صورت اگر کاربر عدد 100 که سه رقمی باشد را وارد کند می توانید با یک پیغام بگویید که عدد وارد شده در بازه مشخص شده وجود ندارد و ....

 


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 609 دقیقه
حجم دوره : 2/88 گیگابایت
سطح مهارت : مقدماتی
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 5739
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....