شما می توانید با عضویت در انجمن پرسش و پاسخ درسمن هرگونه سوالی دارید را مطرح کنید

دوره جامع آموزش HTML

مشخصات دوره

تعداد جلسات 13 جلسه
مدت زمان 408 دقیقه
سطح مهارت مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره به زودی
زبان فارسی
گواهی نامه ندارد
رایگان
دوره جامع آموزش HTML
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.

در این دوره با مفاهیم اولیه طراحی وب آشنا خواهید شد. طراحی وب را اگر درست و اصولی شروع کنید، می توانید با پشتکار و علاقه‌ی خود به یک طراح وب حرفه‌ای تبدیل شوید. درسمن در همین راستا اقدام به ارائه رایگان این دوره کرده تا علاوه بر فراهم کردن مقدمات و پیشنیازات اصلی مباحث برنامه به سبک مایکروسافت، خدمتی برای افراد علاقه مند در طراحی سایت ارائه کرده باشد. امیدواریم این آموزش‌‌ها، بتواند به شما در فراگیری اصول اولیه طراحی وب علاقه و انگیزه اضافه کند.

 زبان html زیر بنای طراحی سایت است . تمام صفحات وب و همین صفحه ای که اکنون در حال مطالعه آن هستید نیز با همین زبان html  طراحی شده. کلمه html  مخفف زبان نشانه گذاری ابر متنی است(hyper text markup language).ما در این مجموعه قصد داریم زبان html را در یک دوره کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش دهیم. و در پایان یک پروژه به صورت عملی پیاده سازی خواهیم کرد.اگر از علاقمندان عرصه طراحی وب به صورت حرفه ای و اصولی هستید با درسمن همراه باشید.

برای دیدن این دوره به صورت رایگان  ثبت نام کنید

دوره های پیشنهادی
آموزش مقدماتی پایتون

آموزش مقدماتی پایتون

مهدی عباسی


0
رایگان
درحال برگزاری
جزئیات دوره
رایگان