آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)


آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)

یادگیری Offset در bootstrap 4:


در این بخش از آموزش، ابتدا در ادامه‌ی مبحث Grid System با هم چندین مثال را بررسی می‌کنیم، سپس به معرفی offset در بوت استرپ خواهیم پرداخت.
Offset: کلاس offset در بوت استرپ یک سیستم ستون خالی است، که می‌توانیم ستون خالی را قبل یا بعد از ستون محتوای خود قرار دهیم. در واقع برای فاصله دادن بین تگ‌ها استفاده می‌شود و بازه‌ی تغییرات آن بین 1 تا  12 است. offset همچنین براساس breackpointها قابل تنظیم می‌باشد. برای مثال offset-lg-3، به این معنی است که در دستگاه‌هایی با سایز lg، 3 ستون خالی فاصله قبل از شی مورد نظر ایجاد می‌کند.

 

برای یادگیری این مبحث مثال‌ها و نکته‌های متعددی را در فایل ویدئویی آورده‌ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئوها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ درسمن مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان وب

 


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 661 دقیقه
حجم دوره : 2/78 گیگابایت
سطح مهارت : مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 1535
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....