آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش بوت استرپ 4 از مقدماتی تا پیشرفته / آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)

آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)

آموزش کار با Offset در بوت استرپ 4 (ادامه مبحث Grid System)
84,600 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

یادگیری Offset در bootstrap 4:


در این بخش از آموزش، ابتدا در ادامه‌ی مبحث Grid System با هم چندین مثال را بررسی می‌کنیم، سپس به معرفی offset در بوت استرپ خواهیم پرداخت.
Offset: کلاس offset در بوت استرپ یک سیستم ستون خالی است، که می‌توانیم ستون خالی را قبل یا بعد از ستون محتوای خود قرار دهیم. در واقع برای فاصله دادن بین تگ‌ها استفاده می‌شود و بازه‌ی تغییرات آن بین 1 تا  12 است. offset همچنین براساس breackpointها قابل تنظیم می‌باشد. برای مثال offset-lg-3، به این معنی است که در دستگاه‌هایی با سایز lg، 3 ستون خالی فاصله قبل از شی مورد نظر ایجاد می‌کند.

 

برای یادگیری این مبحث مثال‌ها و نکته‌های متعددی را در فایل ویدئویی آورده‌ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئوها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ درسمن مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان وب

 

جلسات دوره


            
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش بوت استرپ 4 از صفر تا حرفه ای

277