شما می توانید با عضویت در انجمن پرسش و پاسخ درسمن هرگونه سوالی دارید را مطرح کنید


مدارهای مرتبه دوم


مدارهای مرتبه دوم
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

بحث جلسه قبل راجع به مدارهایی می شد که منحصرا یک خازن یا یک القاگر داشتند ولی نه هردو، وجود هر دوی این المان ها در مدار باعث به وجود آمدن حداقل یک مدار مرتبه دوم می شود.
یعنی مداری که با یک معادله دیفرانسیل خطی دارای مشتق دوم یا دو معادله دیفرانسیل خطی همزمان دارای مشتق اول بیان میشود.خواهیم دید که این مدارها را غالبا مدارهای  RLC می نامند.
این مدارات می توانند سیستم تعلیق خودرو،رفتار کنترل کننده دمای رشد بلورهای نیمه هادی، و حتی پاسخ سیستم کنترل هواپیما باشند.
 


برچسب ها :

مدارهای مرتبه دوم علیرضا نوروزی حل معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم پاسخ ضربه در مدار های مرتبه دوم

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
9 جلسه برای آموزش تحلیل مدارهای الکتریکی پایه 1

آموزش تحلیل مدارهای الکتریکی پایه 1


تعداد جلسات 9 جلسه
مدت زمان 810 دقیقه
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
زبان فارسی
دانشجو 13 دانشجو
گواهی نامه ندارد
قیمت دوره : 180,000 تومان
علیرضا نوروزی
علیرضا نوروزی

درباره مدرس :

مهندس علیرضا نوروزی کارشناس ارشد مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت میباشد.ایشان دوران تحصیل را با رتبه اول در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد گذراند.تخصص اصلی مهندس نوروزی در زمینه مطالعات شبکه و سیستم های قدرت،عایق ها و فشار قوی،تاسیسات الکتریکی و سیستم های روشنایی و نورپردازی میباشد.سوابق درخشان تدریس در دانشکده های فنی باعث شد تا در سال 1397 به عنوان مدرس نمونه شناخته شود.ایشان پروژه های متعددی را با سازمان ها و نهادهای مختلف به انجام رسانده است.طراحی سیستم پنل های خورشیدی از جمله این طرحها میباشد.ایشان برگزار کننده دوره های تخصصی مهندسی برق در دانشگاه بوده است و تا به حال راهنمایی پروژه های مختلف دانشجویی را بر عهده داشته است.