آموزش دریافت اطلاعات از وب سرویس توسط کتابخانه Retrofit
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش اندروید پیشرفته، ورودی قدرتمند به دنیای متخصص ها / آموزش دریافت اطلاعات از وب سرویس توسط کتابخانه Retrofit

آموزش دریافت اطلاعات از وب سرویس توسط کتابخانه Retrofit

آموزش دریافت اطلاعات از وب سرویس توسط کتابخانه Retrofit
99,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش دریافت اطلاعات از وب سرویس توسط کتابخانه Retrofit

در جلسات قبل با ساخت وب‌سرویس آشنا و توانستیم با روش استاندارد اندروید (HttpURLConnection) و یکی از کتابخانه‌های محبوب این حوزه یعنی Volley کار کنیم. در این جلسه می خواهیم با یک کتابخانه قدرتمند و دوست‌داشتنی دیگر برای ارتباط با وب‌سرویس‌ها کار کنیم که نام این کتابخانه Retrofit است و مزایایی نسب به کتابخانه Volley دارد.

برخی از مزایای کتابخانه Retrofit نسبت به کتابخانه Volley:

 • امنیت بالا

 • امکانات بیشتر

 • سرعت بیشتر

 • توسعه راحت‌تر

هر دو کتابخانه یعنی Retrofit و Volley قدرتمند و دوست‌داشتنی هستند اما برخی می گویند پیاده‌سازی Retrofit سخت‌تر از کتابخانه Volley است، اما اگر این کتابخانه را خوب یاد بگیرید و تمرین کنید، کمک بسیار بزرگی به شما می‌دهد.

در این جلسه نحوه اضافه کردن کتابخانه Retrofit و راه‌اندازی آن را یاد می‌گیریم و سپس نحوه دریافت اطلاعات از وب‌سرویس و سرچ اطلاعات با روش GET را به وسیله کتابخانه رتروفیت می‌آموزیم.

جلسات دوره


                           
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش اندروید پیشرفته

533