آموزش کامل کار با کتابخانه Volley (بخش اول)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش اندروید پیشرفته، ورودی قدرتمند به دنیای متخصص ها / آموزش کامل کار با کتابخانه Volley (بخش اول)

آموزش کامل کار با کتابخانه Volley (بخش اول)

آموزش کامل کار با کتابخانه Volley
97,200 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش کامل کار با کتابخانه Volley (بخش اول)

در جلسات قبل یاد گرفتیم چگونه یک وب‌سرویس و دیتابیس MySQL راه‌اندازی کنیم و از طریق اندروید بدون استفاده از کتابخانه‌ها به وب‌سرویس متصل شویم. در این جلسه با یکی از کتابخانه‌های بزرگ و معروف برای کار با وب سرویس‌ها به نام Volley آشنا می‌شویم.

کتابخانه Volley علاوه بر پیاده‌سازی راحت‌تر و پیچیدگی کمتر نسب به روش پیش‌فرض اندروید(HttpURLConnection)، عملیات ارسال و دریافت اطلاعات با وب‌سرویس‌ها را با سرعت و performance بالاتری انجام می‌دهد.

کتابخانه Volley انواع مختلف درخواست‌ها را پشتیبانی می‌کند. ما در این جلسه با معروف‌ترین و کاربردی‌ترین متدهای این کتابخانه جذاب آشنا می‌شویم. همچنین پروژه‌ای برای دریافت اطلاعات از وب سرویس به وسیله کتابخانه Volley، واکشی یک تصویر از آدرس اینترنتی و نمایش درون ImageView را به کمک این کتابخانه انجام می‌دهیم.

جلسات دوره


                           
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش اندروید پیشرفته

531