متریال دیزاین و آموزش کار با CollapsingToolbarLayout
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش اندروید پیشرفته، ورودی قدرتمند به دنیای متخصص ها / متریال دیزاین و آموزش کار با CollapsingToolbarLayout

متریال دیزاین و آموزش کار با CollapsingToolbarLayout

متریال دیزاین و آموزش کار با CollapsingToolbarLayout
99,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

متریال دیزاین و آموزش کار با CollapsingToolbarLayout 

کسانی که به دنبال آموزش کار با CollapsingToolbarLayout هستید، این جلسه متعلق به شماست چراکه در جلسه گذشته با CardView در متریال دیزاین آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم در این جلسه با ادامه مبحث متریال دیزاین در خدمت شما باشیم. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم در این جلسه می‌خواهیم با یکی از جذاب‌ترین کامپوننت‌های متریال دیزاین به نام CollapsingToolbarLayout آشنا شویم.

قطعا شما درون اپلیکیشن‌های مختلف با اسکرول کردن صفحه تغییر ارتفاع تولبار را مشاهده کردید، این نوع تولبارها از نوع  CollapsingToolbarLayoutها هستند.

تا اینجا ما تولبارهای ثابت داشتیم که معمولا در ارتفاع 56dp بودند و نهایتا به کمک AppBarLayoutها توانستیم با کنترل اسکرول کاربر، آن‌ها را مخفی کنیم. اما در این جلسه به کمک CollapsingToolbarLayout می‌توانیم یک تصویر، متن یا هر ویجت را در سایز دلخواه به عنوان Toolbar نمایش دهیم که با اسکرول کاربر این تصویر محو می‌شود و سایز Toolbar تغییر می‌کند.

جلسات دوره


                           
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش اندروید پیشرفته

538