آموزش RxJava در اندروید (Rx android)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش اندروید پیشرفته، ورودی قدرتمند به دنیای متخصص ها / آموزش RxJava در اندروید (Rx android) بخش اول

آموزش RxJava در اندروید (Rx android) بخش اول

آموزش RxJava در اندروید (Rx android)
99,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش RxJava به طور کامل و جامع - بخش اول

در این جلسه می خواهیم به آموزش RxJava در اندروید (Rx android) آشنا شویم. RxJava یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کتابخانه‌های زبان جاوا می‌باشد که امروزه اکثر شرکت‌های بزرگ از این کتابخانه استفاده می‌کنند. این کتابخانه توسط شرکت Reactivex ارائه شده و فقط برای زبان Java و android نیست بلکه برای تمام زبان‌های بزرگ دنیا این کتابخانه وجود دارد.

بزرگ ترین مزیت استفاده از کتابخانه RxJava، برنامه‌نویسی همزمان است. درواقع یکی از بزرگ‌ترین مشکلات برنامه‌نویسان استفاده از thread و برنامه نویسی همزمان است که این کتابخانه به خوبی این مشکل را حل کرده است.

در این جلسه با نحوه اضافه کردن RxAndroid و RxJava به پروژه آشنا شده و در ادامه مثال‌هایی برای چگونگی نحوه استفاده از آنها خواهیم زد.

جلسات دوره


                           
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش اندروید پیشرفته

556