معرفی کامل Model ها در ASP.NET MVC


معرفی کامل Model ها در ASP.NET MVC
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

Modelها در Asp.Net MVC:


در این جلسه با مبحث بسیار مهم Modelها در MVC آشنا می‌شوید. MVC برپایه Model View Cotroller ساخته شده است. به این معنا که این ساختار مدل‌گرا است که باعث می‌شود کنترل بیشتری در برنامه‌ها داشته باشیم. با اضافه شدن مدل‌ها به برنامه می‌توانیم هم کنترل بیشتری روی داده‌ها داشته باشیم و هم اینکه حمل اطلاعات راحت‌تر می‌شود. در واقع این بخش برای تعامل با پایگاه داده استفاده می‌شود. یک کنترل کننده با مدل ارتباط برقرار می‌کند، به داده‌ها دسترسی پیدا می‌کند، عملیات را انجام می‌دهد و آن داده‌ها را به view می‌دهد.  هنگامی که می‌خواهیم برنامه‌ایی را بنویسیم بهترین روش این است که داده‌ها را به مدل‌ها اختصاص دهیم. با استفاده از مدل‌ها می‌توانیم از هرجای برنامه به راحتی به خصوصیات یا داده‌ها دسترسی پیدا کنیم. پوشه Models حاوی تمام مدل‌ها یا داده‌های مورد نیاز برنامه وب است.

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن برنامه نویسان سی شارپ


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 36 جلسه
مدت زمان 1496 دقیقه
حجم دوره 6/92 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز

300,000تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در ... ر انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.بیشتر بدانید