صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی / پیاده سازی لایه Model

پیاده سازی لایه Model

پیاده سازی لایه Model
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.
81,000 تومان

جلسات دوره


                    
مهدی عباسی
مدرس:

مهدی عباسی

18 سال سابقه برنامه‌نویسی و تدریس برنامه‌نویسی
کسب مقام‌های اول و دوم کشوری در مسابقات برنامه‌نویسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مشاهده رزومه

آموزش پیاده سازی لایه Model:

در این جلسه یک cms یا سیستم مدیریت محتوا برای یک سایت خبری را می‌خواهیم پیاده سازی کنیم. اینکه می‌گوییم سیستم مدیریت محتوا یا cms این است که می‌توانیم به صورت آنلاین اطلاعات خود را درج و ویرایش کنیم و کاربر بتواند محتوای سایت ما را همان لحظه ببیند. می‌خواهیم پروژه خود را شروع کنیم که بر پایه ساختار mvc می‌باشد. اما همانطور که در جلسه قبل توضیح دادیم قرارشد یک معماری با چهار بخش: models، Repository، Service و Web Appliction (mvc) را بسازیم و فقط پروژه mvc نیست و پروژه‌های models، Repository، Service هم باید داشته باشیم. که قطعا از پایین ترین سطح شروع می‌کنیم و چون model می‌تواند به روش code first دیتابیس را ایجاد کند پس لایه اول ما models است و در این جلسه لایه models را پیاده‌سازی می‌کنیم.

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن برنامه نویسان سی شارپ

نظرات دانشجویان

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
ثبت نام

408