بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی / بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC

بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC

بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC
81,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC:

در این جلسه می‌خواهیم در مورد Bundleها در mvc توضیح دهیم. مبحثی که می‌خواهیم آموزش دهیم بسیار ارزش بالایی برای بهینه سازی سایت دارد. هنگامی که شما یک وبسایت را در اینترنت قرار می‌دهید، یکی از مسائل خیلی مهم بالا بردن و بهینه کردن کیفیت سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. برنامه نویس موظف است برنامه‌ایی را بنویسد که یک سری نکات را رعایت کند تا کیفیت کار خود را برای طراحی سایت بالا ببرد. بدانید ما وب سایت‌هایی را خوب می‌دانیم که حجم صفحاتشان کم و تعداد درخواست‌هایشان نسبت به اطلاعاتی  که واکشی میکنند کم باشد. برای اینکار در asp.net mvc یک library خیلی خوب به نام optimization وجود دارد که به پروژه خود اضافه می‌کنیم که در واقع همان مبحث Bundle است که می‌خواهیم توضیح دهیم. Bundle به معنی بسته بندی کردن است یعنی چند فایل را به یک فایل تبدیل می کند. که باعث می‌شود هم عمل کوچک کردن فایل‌ها و عمل کاهش درخواست‌ها را انجام دهیم. عمل کوچک کردن فایل‌ها با حذف فضاهای سفید و کوتاه کردن نام متغیرها و متدها حاصل می‌شود. 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن برنامه نویسان سی شارپ

جلسات دوره


                    
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش asp.net mvc

405