بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC


بررسی کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

آموزش کلاس BundleConfig در ASP.NET MVC:


در این جلسه می‌خواهیم در مورد Bundleها در mvc توضیح دهیم. مبحثی که می‌خواهیم آموزش دهیم بسیار ارزش بالایی برای بهینه سازی سایت دارد. هنگامی که شما یک وبسایت را در اینترنت قرار می‌دهید، یکی از مسائل خیلی مهم بالا بردن و بهینه کردن کیفیت سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. برنامه نویس موظف است برنامه‌ایی را بنویسد که یک سری نکات را رعایت کند تا کیفیت کار خود را برای طراحی سایت بالا ببرد. بدانید ما وب سایت‌هایی را خوب می‌دانیم که حجم صفحاتشان کم و تعداد درخواست‌هایشان نسبت به اطلاعاتی  که واکشی میکنند کم باشد. برای اینکار در asp.net mvc یک library خیلی خوب به نام optimization وجود دارد که به پروژه خود اضافه می‌کنیم که در واقع همان مبحث Bundle است که می‌خواهیم توضیح دهیم. Bundle به معنی بسته بندی کردن است یعنی چند فایل را به یک فایل تبدیل می کند. که باعث می‌شود هم عمل کوچک کردن فایل‌ها و عمل کاهش درخواست‌ها را انجام دهیم. عمل کوچک کردن فایل‌ها با حذف فضاهای سفید و کوتاه کردن نام متغیرها و متدها حاصل می‌شود. 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن برنامه نویسان سی شارپ


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 36 جلسه
مدت زمان 1496 دقیقه
حجم دوره 6/92 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز

300,000تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در ... ر انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.بیشتر بدانید