صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط / آموزش ارث بری در سی شارپ

آموزش ارث بری در سی شارپ

آموزش ارث بری در سی شارپ
42,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

جلسات دوره


                  

آموزش ارث بری (inheritance) در زبان برنامه نویسی C#:

در این جلسه، با یکی از ارزش های بزرگ شی گرایی، وراثت (inheritance) آشنا می شوید. از آنجا که درک این موضوع برای مبتدیان کمی دشوار می باشد ما در این آموزش ویدئویی آن را به زبان ساده و گویا با راحت ترین و قابل فهم ترین مثال بیان می کنیم.

 

 در جلسات قبل هر کلاسی که تعریف کردیم، کلاس های مجزا از هم و بدون وابستگی بودند. اما از این به بعد می خواهیم کلاس ها را به یکدیگر ربط دهیم و از آن ها استفاده کنیم به شکل والد و فرزند.

 به کمک وراثت در سی شارپ یک کلاس می تواند خصوصیات و متد های یک کلاس دیگر را به ارث ببرد، مانند والد و فرزند، که فرزند خصوصیاتی از جمله چهره، گروه خونی و ... را به ارث میبرد.

 گاهی در یک محیط عملیاتی چند موجودیت یا کلاس داریم که دارای صفت های مشترک هستند،  که می توانیم در یک کلاس صفت های مشترکشان را تعریف می کنیم به عبارتی کلاس والد است و هر کدام از کلاس های صفت های خاص خود را دارند که این کلاس ها می توانند صفت های کلاس والد را به ارث ببرند در واقع به این کلاس ها، کلاس های فرزند می گویند.

 

 

برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با خریدن این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.

 

 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد،

درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

 

مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط

265