صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط / اعضای استاتیک کلاس ها در سی شارپ (بخش دوم)

اعضای استاتیک کلاس ها در سی شارپ (بخش دوم)

اعضای استاتیک کلاس ها در سی شارپ
42,000 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

جلسات دوره


                  

آموزش اعضای استاتیک کلاس ها (Static Members) در سی شارپ:


در این جلسه، شما عزیزان را با اعضای استاتیک کلاس ها  در زبان سی شارپ با مثال های کاربردی آشنا خواهیم کرد و اینکه چطور خصوصیات یا رفتارهایی تعریف کنیم که وابسه به شئ های ساخته شده از روی کلاس نباشند.

در این جلسه، شما عزیزان را با اعضای استاتیک کلاس ها  در زبان سی شارپ با مثال های کاربردی آشنا خواهیم کرد و اینکه چطور خصوصیات یا رفتارهایی تعریف کنیم که وابسته به شئ های ساخته شده از روی کلاس نباشند.

اعضای استاتیک اعضایی هستند که متعلق به کلاس هستند و به نمونه خاصی ربط ندارند. اگر فیلدی از کلاس را به صورت استاتیک تعریف کنیم آن فیلد متعلق به شی خاصی نیست، اگر یک متد را از نوع استاتیک تعریف کنیم فقط می تواند با فیلدهای استاتیک کلاس کار کند و برای فراخوانی از نام کلاس استفاده می کنیم .

 

برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با خریدن این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.

 


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد،
درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley


 

مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش سی شارپ مقدماتی تا متوسط

515