شی گرایی در سی شارپ


شی گرایی در سی شارپ
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

در خدمت شما هستیم با مبحث بسیار گسترده و مهم شی گرایی در زبان سی شارپ، در این جلسه به مبانی شی گرایی خواهیم پرداخت. درواقع شی گرایی یک ساختار و یک سبک برنامه نویسی است که برای همه ی زبان های موجود در دنیا قابل اجرا و پیاده سازی می باشد. از این جلسه قرار بر این است که برنامه نویسی مبتنی بر کد را کنار بگذاریم و برنامه نویسی مبتنی بر داده انجام بدهیم.

نظرات


محمد حسین کریمی

محمد حسین کریمی

سلام خسته نباشید میشه ازتون خواهش کنم این دوره رو رایگان کنید

برای پاسخ باید وارد شوید

حمیدرضا دری فر

مدیر سایت

سلام خدمت شما دوست عزیز، به خاطر هزینه و زحماتی که برای تهیه این دوره بی نظیر کشیده شده متاسفانه امکان رایگان کردن را نداریم ولی تخفیف های شگفت انگیزی روی دوره ها قرار می دهیم برای اطلاع بیشتر می تونید پیج اینستاگرام درسمن دنبال کنید. بازم هر سوالی داشتید در خدمت هستیم. موفق و سر بلند باشید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 28 جلسه
مدت زمان 1147 دقیقه
حجم دوره 3/17 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا متوسط
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز دوره

135 هزار تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.