صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش سی شارپ پیشرفته / آموزش Anonymous Method‌ ها در سی شارپ

آموزش Anonymous Method‌ ها در سی شارپ

Anonymous Method‌ ها در سی شارپ
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.
72,000 تومان

جلسات دوره


                  
مهدی عباسی
مدرس:

مهدی عباسی

18 سال سابقه برنامه‌نویسی و تدریس برنامه‌نویسی
کسب مقام‌های اول و دوم کشوری در مسابقات برنامه‌نویسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مشاهده رزومه

آموزش Anonymous Method در زبان سی شارپ:

در این جلسه، شما عزیزان را با Anonymous Method یا متدهای بی نام در سی شارپ آشنا خواهیم کرد و با مثال های متعدد به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توان یک متد بدون نام تعریف کرد، با استفاده از متد های بدون نام چگونه به متغیرها یا توابع خارجی دسترسی داشت و به عنوان یک پارامتر منتقل شوند.

ما برای اینکه بارها و بارها ازیک متد استفاده کنیم، متد را نامگذاری می کنیم اما اگر یک متد قرار است فقط یک بار فراخوانی شود نیاز نیست متد با نام تعریف کنیم، کافیه به کمک Delegeteها متد بدون نام داشته باشیم. متد های بدون نام را می توان به عنوان ورودی به یک متد دیگر ارسال کرد و همچنین می توانند دارای ورودی یا بدون ورودی باشند. متدهای بدون نام می توانند به متغیرهای تعریف شده در یک تابع خارجی دسترسی داشته باشند. اگر بخواهیم از متد بی نام استفاده کنیم، باید یک delegate تعریف کنیم با ساختار متدی که قراراست از آن استفاده کنیم.  

برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان سی شارپ

نظرات دانشجویان

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.
ثبت نام

308