آموزش Anonymous Method‌ ها در سی شارپ


Anonymous Method‌ ها در سی شارپ

آموزش Anonymous Method در زبان سی شارپ:

در این جلسه، شما عزیزان را با Anonymous Method یا متدهای بی نام در سی شارپ آشنا خواهیم کرد و با مثال های متعدد به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توان یک متد بدون نام تعریف کرد، با استفاده از متد های بدون نام چگونه به متغیرها یا توابع خارجی دسترسی داشت و به عنوان یک پارامتر منتقل شوند.

ما برای اینکه بارها و بارها ازیک متد استفاده کنیم، متد را نامگذاری می کنیم اما اگر یک متد قرار است فقط یک بار فراخوانی شود نیاز نیست متد با نام تعریف کنیم، کافیه به کمک Delegeteها متد بدون نام داشته باشیم. متد های بدون نام را می توان به عنوان ورودی به یک متد دیگر ارسال کرد و همچنین می توانند دارای ورودی یا بدون ورودی باشند. متدهای بدون نام می توانند به متغیرهای تعریف شده در یک تابع خارجی دسترسی داشته باشند. اگر بخواهیم از متد بی نام استفاده کنیم، باید یک delegate تعریف کنیم با ساختار متدی که قراراست از آن استفاده کنیم.  

برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان سی شارپ


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 1088 دقیقه
حجم دوره : 5/81 گیگابایت
سطح مهارت : پیشرفته
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 2062
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....