آموزش دلیگیت Delegate‌ ها در سی شارپ، کامل و جامع


آموزش Delegate‌ ها در سی شارپ، کامل و جامع

آموزش دلیگیت Delegateها در زبان برنامه نویسی #C:

با دوره آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی سی شارپ در خدمتتون هستیم. دراین دوره قصد داریم مطالب کاربردی را به شما عزیزان توضیح دهیم و قطعا پیش نیاز این دوره، دوره مقدماتی تا متوسط  زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد.

در این آموزش، مبحث بسیار مهم Delegate ها را در زبان سی شارپ به شما عزیزان معرفی می کنیم و یاد می گیرید که چگونه یک Delegate را تعریف و فراخوانی کنید و همچنین یک نمونه از آن بسازید و Delegate را به عنوان یک پارامتر به تابع بفرستید .
Delegate ها این امکان را به ما می دهند که اشاره گرهایی به متدها داشته باشیم، در واقع به کمک دلیگیت ها در سی شارپ می توانیم متدهایی با ساختار و شکل یکسانی داشته باشیم وبا تعریف یک متد از یک Delegate دسترسی به چند متد هم ساختار را برای ما امکان پذیر می کند و همچنین می توانیم یک متد را به عنوان ورودی به یک متد دیگر ارسال کنیم.


برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان سی شارپ

نظرات
کاربر درسمن
بهناز

خیلی عالی بود ممنون

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

خواهش میکنیم دوست عزیز، ممنون از شما بابت همراهیتون.

کاربر درسمن
محمد

سلام لطفا یه دوره آموزش کامل wpf هم بذارید.

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام محمد جان، به روی چشم این دوره نیز اگر متقاضی داشته باشد چرا که نه حتما برایتان تهیه اش میکنیم.


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 1088 دقیقه
حجم دوره : 5/81 گیگابایت
سطح مهارت : پیشرفته
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 2063
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....