آموزش دلیگیت Delegate‌ ها در سی شارپ، کامل و جامع


آموزش Delegate‌ ها در سی شارپ، کامل و جامع
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

آموزش دلیگیت Delegateها در زبان برنامه نویسی #C:

با دوره آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی سی شارپ در خدمتتون هستیم. دراین دوره قصد داریم مطالب کاربردی را به شما عزیزان توضیح دهیم و قطعا پیش نیاز این دوره، دوره مقدماتی تا متوسط  زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد.

در این آموزش، مبحث بسیار مهم Delegate ها را در زبان سی شارپ به شما عزیزان معرفی می کنیم و یاد می گیرید که چگونه یک Delegate را تعریف و فراخوانی کنید و همچنین یک نمونه از آن بسازید و Delegate را به عنوان یک پارامتر به تابع بفرستید .
Delegate ها این امکان را به ما می دهند که اشاره گرهایی به متدها داشته باشیم، در واقع به کمک دلیگیت ها در سی شارپ می توانیم متدهایی با ساختار و شکل یکسانی داشته باشیم وبا تعریف یک متد از یک Delegate دسترسی به چند متد هم ساختار را برای ما امکان پذیر می کند و همچنین می توانیم یک متد را به عنوان ورودی به یک متد دیگر ارسال کنیم.


برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان سی شارپ


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 22 جلسه
مدت زمان 930 دقیقه
حجم دوره 5/59 گیگابایت
سطح مهارت پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز

300,000تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی
مهدی عباسی

درباره مدرس :

مدیر‌ عامل‌ شرکت آریا‌ نرم‌‌ افزار دارنده مدرک کارشناسی‌ ارشد مهندسی کامپیوتر 12‌ سال سابقه تدریس دروس کامپیوتر را در دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام‌نور ملایر، شهیدشمسی‌پور تهران و تدریس برنامه‌نویسی در ... ر انیستیتو ایزایران، مجتمع فنی و موسسه راه‌آینده تهران دارا میباشد و تا به حال راهنمایی انجمنهای علمی دانشگاه و صدها پروژه دانشجویی را برعهده داشته است. تخصص اصلی: با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر تدریس از انیستیتو‌ ایزایران، راه آینده‌تهران و سازمان‌فنی‌حرفه‌ای، تدریس و آموزش‌ دروس کامپیوتر، ‌برنامه‌نویسی کامپیوتر و کلاسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی‌ارشد میباشد.همچنین تجربه داوری و نظارت مسابقات برنامه‌نویسی کشوری‌ACM را در سالهای متعدد داشته و تیم مورد رهبری ایشان در 3سال متوالی مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کرده است.ایشان مقالاتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، تکنیک‌های وزارت دفاع و ... به ثبت رسانده و مشاور و کارشناس در طراحی و برنامه نویسی بیش از 50‌برنامه کاربردی تحت وب و ویندوز و موبایل میباشد. افتخارات دیگر:کسب مقام دوم ایده‌های برتر در مسابقات استارت‌آپ و بکند کشوری را نام برد.بیشتر بدانید