تخفیف شگفت انگیز پاییزی درسمن

20% تا 70% تخفیف

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

آموزش Generic Delegate و Generic Derived class در سی شارپ


آموزش Generic Delegate و Generic Derived class  در سی شارپ
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش Generic Delegate و Generic Derived class در #C:

در این جلسه، در ادامه مبحث Delegateها با Generic Delegate و Generic derived class در زبان سی شارپ آشنا می شوید. و همچنین نحوه تعریف  و اینکه چگونه مفهوم  delegate و genericبا هم ترکیب می شوند را با مثال های ساده و گویا به شما عزیزان آموزش می دهیم.

در جلسات قبل توضیح دادیم که دلیگیت ها شبیه اشاره گرها به تابع هستند و که شما می‌توانید از طریق دلیگیت به یک تابع متصل شوید و یک ساختار را کنترل کنید و چون این عمل اتفاق می‌افتد در واقع شبیه به یک قالب ما می‌توانیم متد ها را به دلیگیت ها متصل کنیم یا بالعکس، و از طریق دلیگیت ها متدها را فراخوانی کنیم و با مثال هایی شکل کلی دلیگیت را متوجه شدید و روش تعریف دلیگیت را توضیح دادیم.

Gnerice Delegate: شما می توانید دلیگیت ها را به صورت جنریک تعریف کنید، یعنی در ابتدا نوع داده را مشخص نمی‌کنیم. هرتابعی که داشته باشیم باید شبیه ساختار دلیگیت باشد، و زمانی که دلیگیت جنریک می‌شود، موقع تعریف نمونه ای از دلیگیت باید نوع داده آن را مشخص کنیم.  

Generice derived class(جنریک در وراثت): کلاس های جنریکی که داخل وراثت از آن ها استفاده می‌کنیم. شما اگر یک کلاس جنریک داشتید و فرزندی ازآن کلاس تعریف کردید حتما باید فرزند کلاس هم جنریک باشد. 

برای یادگیری این مبحث مثال ها و نکته های متعددی را در فایل ویدئویی آورده ایم که با تهیه این درس و مشاهده ویدئو ها به طور کامل به این مبحث مسلط خواهید شد.


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می توانید به انجمن برنامه نویسان سی شارپ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.smiley

انجمن برنامه نویسان سی شارپ


نظر بدهید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 22 جلسه
مدت زمان 1091 دقیقه
حجم دوره 5/59 گیگابایت
سطح مهارت پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
تعداد دانشجویان 742
: میانگین امتیاز

475,000تومان 30% تخفیف 332,500تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی


درباره مدرس :

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی آنلاین درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ... ده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....
بیشتر بدانید