ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL (بخش اول)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده / ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL (بخش اول)

ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL (بخش اول)

ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL (بخش اول)
104,400 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL (بخش اول):

در جلسات قبل همه فعالیت‌ها را به صورت ویزاردی انجام دادیم. اما از این جلسه به بعد، میخواهیم به آموزش ایجاد دیتابیس و جداول آن به کمک اسکریپت نویسی در SQL Server بپردازیم. به زبان یهتر می‌خواهیم از طریق اسکریپت نویسی یا برنامه‌نویسی sql فعالیت‌های خود را مانند ایجاد پایگاه داده و جدول پیش ببریم. این نکته را هم باید بدایند که کلمه T-SQL در واقع sql می‌باشد که توسط شرکت مایکروسافت آماد شده تا دستورات sql را بهینه کرده و امکانات زیادی را در اختیار علاقه‌مندان خود قرار دهد.

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

انجمن متخصصان پایگاه داده

جلسات دوره


                                   
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش sql server

446