مقدمه ای بر دوره sql server 2019


مقدمه ای بر دوره sql server 2019

مقدمه‌ای بر دوره sql server 2019:


با دوره مقدماتی تا پیشرفته sql server 2019 در خدمتتون هستیم. تلاش می‌کنیم در این دوره تمام نیازهای شما را بر طرف کنیم. قبل  از اینکه مباحث دوره را شروع کنیم توضیح می‌دهیم که در این دوره چه ارزشی می‌توانید به خود اضافه کنید. حتما تا الان با داده‌ها کار کردید و یا شنیدید که داده‌ها چه ارزشی دارند. داده‌ها پر ارزش‌ترین امکاناتی هستند که در تکنولوژی به درد ما می‌خورند و شرکت‌های خیلی زیادی هستند که تلاش می‌کنند داده‌ها را حفظ و ذخیره کنند، تا بتوانند از روی آن‌ها امکانات و خدمات خیلی زیادی را به دنیا و مردم بدهند.

از بزرگترین شرکت‌هایی که این کار را انجام می دهد، گوگل، مایکروسافت و یوتیوب می‌باشند که داده‌های شما و داده‌هایی که در سطح دنیا انتقال پیدا می‌کنند را جمع آوری و ذخیره می‌کنند و از روی آن می‌توانند خدمات زیادی ارائه بدهند و در قبال آن هم درآمدهای خیلی کلانی دارند. این دوره‌ایی را که می‌خواهیم با هم شروع کنیم دوره sql server دوره‌ایی است که می‌تواند حتی به تنهایی برای شما ایجاد شغل کند. اگر تصمیم دارید در حوزه کامپیوتر و گرایش‌های برنامه نویسی کار کنید شما موظفید که درباره داده‌ها و پایگاه داده‌ها بدانید که چه هستند  و چگونه داده‌ها را ذخیره کنید. حتی اگر نمی‌خواهید برنامه نویسی خاصی را انجام دهید شما می‌توانید به کمک sql server و همین دوره‌ایی که در اختیارتان می‌باشد فقط به گرایش sql server فکر کنید و در نهایت حتی می‌شود با یادگیری کامل sql server متخصص شوید و درآمدها وشغل‌های خیلی خوبی را داشته باشید. این دوره مفاهیم پایگاه داده و اصول اصلی را به شما یاد می‌دهد. شما هر نسخه از sql server را که نصب داشته باشید می توانید تا 70و 80  درصد از مفاهیم دوره استفاده کنید. ما در این دوره تلاش می‌کنیم که برای شما ساختار و پایه‌های sql server را آموزش دهیم. 


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

 

انجمن متخصصان پایگاه داده


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 1626 دقیقه
حجم دوره : 9239/85 گیگابایت
سطح مهارت : مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 3017
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....