آموزش جامع دستور insert در sql server 2019


آموزش جامع دستور insert در sql server
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

آموزش کامل دستور Insert در SQL Server 2019:

در این جلسه می‌خواهیم در مورد تغییر در داده‌های جدول صحبت کنیم. در جلسات قبل واکشی اطلاعات را انجام دادیم  و تلاش کردیم به کمک selectهای متفاوت داده‌هایی را که مدنظرمان هست را واکشی کنیم و توانستیم خیلی خوب با رابطه‎هایی که ایجاد ‎کردیم اطلاعات را واکشی کنیم که البته بیشتر این عملیات سمت واکشی اطلاعات است. اما در این جلسه، آموزش می‌دهیم که چگونه داده‌ها یا ساختار جدول را تغییر دهید. اولین دستوری که می‌خواهیم توضیح دهیم دستور Insert است در مورد این دستور در جلسات گذشته توضیح دادیم و با آن کار کردیم. اما در این جلسه بیشتر در مورد این دستور توضیح می‌دهیم. از دستور insert برای درج اطلاعات یا رکورد در جدول استفاده می‌شود. 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن متخصصان پایگاه داده

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 71 جلسه
مدت زمان 1626 دقیقه
حجم دوره 5/57 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز

540,000تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی


درباره مدرس :

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی آنلاین درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ... ده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....بیشتر بدانید