آموزش دستور select در sql server و معرفی جداول Temporary
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده / آموزش دستور select در 2019 sql server و معرفی جداول Temporary

آموزش دستور select در 2019 sql server و معرفی جداول Temporary

آموزش دستور select در sql server و معرفی جداول Temporary
75,600 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش کار با دستور Select Into و جداول Temporary در sql server 2019:

در این جلسه ابتدا می‌خواهیم دستور Select Into را توضیح دهیم و سپس به مبحث جداول Temporary بپردازیم. ما در جلسات قبل مدام از دستور select برا بازیابی اطلاعات استفاده کرده‌ایم. خیلی اوقات نیاز داریم خروجی حاصل از دستور Select را نگهداری یا ذخیره کنیم برای اینکار از دستور Select Into استفاده می‌کنیم.  

در sql server یک سری دیتابیس‌های سیستمی وجود دارد که یکی از این دیتابیس‌ها tempdb می‌باشد. این دیتابیسی است که جهت ذخیره موقت استفاده می‌شود. گاهی اوقات نیاز داریم که داده‌هایمان را خارج از دیتابیس خود به صورت موقت ذخیره کنیم. در واقع به ما این امکان را می‌دهد که جداول موقت ایجاد کنیم. 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن متخصصان پایگاه داده

جلسات دوره


                                   
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش sql server

467