آموزش بک آپ گیری در sql server و بازیابی آن (بخش اول)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده / آموزش بک آپ گیری در 2019 sql server و بازیابی آن (بخش اول)

آموزش بک آپ گیری در 2019 sql server و بازیابی آن (بخش اول)

آموزش بک آپ گیری در sql server و بازیابی آن
100,800 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش پشتیبان گیری از دیتابیس و بازیابی آن (بخش اول):


در این جلسه می‌خواهیم مبحث backup  و restore را توضیح دهیم که مبحث بسیار مهمی می‌باشد. وقتی با sql server کار می‌کنیم داده‌ها برایمان خیلی ارزشمند هستند و علاوه برآن نیاز داریم که داده‌هایمان را جا به جا کنیم. برای اینکه ما بتوانیم داده‌های خود را حفظ کنیم و در اثر اتفاقات مخرب چه نرم افزاری و سخت افزاری امکان دارد رخ دهد نیاز داریم که از دیتابیس خود backup بگیریم و  بعد از اینکه توانستیم backup بگیریم، یاد میگیریم که چگونه می‌توانیم backupهایی رو که قبلا گرفتیم را برگردانیم. 

 

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن متخصصان پایگاه داده


 

جلسات دوره


                                   
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش sql server

502