آموزش view در sql server و چگونگی نحوه ساخت آن (بخش اول)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده / آموزش view در 2019 sql server و چگونگی نحوه ساخت آن (بخش اول)

آموزش view در 2019 sql server و چگونگی نحوه ساخت آن (بخش اول)

آموزش view در sql server و چگونگی نحوه ساخت آن
100,800 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

آموزش کامل Viewها در SQL Server 2019 (بخش اول):

در این جلسه با مبحث viewها در sql server 2019 آشنا می‌شوید. viewها این امکان را می‌دهند که پرسوجوهایمان را در کاتالوگ پایگاه داده با یک نام ذخیره کنیم. viewها در SQL نوعی جداول مجازی هستند که همچنین دارای سطرها و ستون‌هایی است که در یک جدول واقعی در پایگاه داده قرار دارد. ما می‌توانیم با انتخاب فیلدها از یک یا چند جدول موجود در پایگاه داده، viewهایی ایجاد کنیم. یک View یا می‌تواند تمام ردیف‌های یک جدول یا ردیف‌های خاص را براساس شرایط خاص داشته باشد. در این آموزش با ایجاد، حذف و به روزرسانی Viewها آشنا خواهید شد.

 


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن متخصصان پایگاه داده

جلسات دوره


                                   
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

آموزش sql server

488