آموزش دستور cte در 2019 sql server با یادگیری 100%


آموزش دستور cte در sql server با یادگیری 100%
برای خرید این درس نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

آموزش کامل کار با CTE (Common Table Expression) در sql server 2019:

در این جلسه می‌خواهیم در مورد CTE صحبت کنیم. یکی از امکانات بسیار جالبی که در sql server وجود دارد این است که ما می‌توانیم به کمک CTEها مجموعه‌ایی از نتایجی که می‌خواهیم به صورت موقت نگهداری کنیم و یک سری عملیات را روی آن‌ها انجام دهیم. ما تا الان یادگرفتیم که اطلاعاتی از جدول وبازیابی، ویرایش، حذف و یا د رج کنیم. اما در این جلسه می‌خواهیم یاد بگیریم که چگونه یک پرس و جو ایجاد کنیم و نتیجه حاصل از آن را در قالب یک CTE یعنی یک مجموعه داده موقت نگهداری کنیم و عملیاتی مانند Insert, Update, Delete و... روی آن مجموعه داده انجام دهیم و با این کار خوانایی کدنویسی هم بیشتر می‌شود. به عبارتی CTE می‌تواند  یک مجموعه داده را نام گذاری کند و روی آن بتوانیم کار کنیم. 

 


امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. 
امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

 

انجمن متخصصان پایگاه داده


 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات 71 جلسه
مدت زمان 1626 دقیقه
حجم دوره 5/57 گیگابایت
سطح مهارت مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره پایان یافته
: میانگین امتیاز

540,000تومان
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی


درباره مدرس :

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی آنلاین درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ... ده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....بیشتر بدانید