معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)
صفحه اصلی / دوره‌های آموزشی / آموزش sql server 2019، از مقدماتی تا متخصص پایگاه داده / معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)

معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)

معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)
104,400 تومان
براي خريد اين درس نياز است وارد سايت شويد. در صورت نداشتن حساب کاربري عضو شويد.

معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم):

در این جلسه با ادامه مبحث SubQueryها در خدمت شما عزیزان هستیم. از SubQueryها می‌توان در مقابل دستور Select ،From و Where استفاده کرد. در این آموزش با مثال‌های متعدد، به صورت کامل با مباحث آن آشنا می‌شوید.

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

انجمن متخصصان پایگاه داده


 

جلسات دوره


                                   
مهدی عباسی
مدرس :

مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و .... مطالعه بیشتر رزومه

نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است.

لطفا برای همراهان درسمن و بهتر شدن دوره نظر خود را بنویسید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

نظرات دانشجویان

Hamed Hajavi
حامد حاجوی

ای کاش آقای مهندس عباسی انواع پرس‌وجوهای تودرتو رو ابتدا میگفتن و سپس این درس رو تشریح میکردن. چرا اگه میگفتن درخت درس در درست فراگیر میافتاد و راحتتر درس رو یاد میگرفت. کلا دو نوع پرس‌جوی تودرتو داریم: نرمال(Normal) و وابسته(Correlated)

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، مطمئن باشید مهندس عباسی اگر به ترتیب تدریس کرده اند حتما دلیلی داشته اند، ما برای آنکه شما عزیزان راحت تر دروس را فرا بگیرید ساعت ها زمان می گذاریم و برنامه ریزی می کنیم تا به صورت خیلی فوق فوق العاده مباحث را یاد بگیرید.

نمایش بیشتر
آموزش sql server

454