معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)


معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم)

معرفی کامل SubQuery در SQL Server 2019 (بخش دوم):

در این جلسه با ادامه مبحث SubQueryها در خدمت شما عزیزان هستیم. از SubQueryها می‌توان در مقابل دستور Select ،From و Where استفاده کرد. در این آموزش با مثال‌های متعدد، به صورت کامل با مباحث آن آشنا می‌شوید.

امیدواریم که این آموزش، برای شما دوستان درسمنی عزیز مفید باشد، درصورت سوال و یا مشکل می‌توانید به انجمن پرسش و پاسخ مراجعه کنید. پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

انجمن متخصصان پایگاه داده


 

نظرات
Hamed Hajavi
حامد حاجوی

ای کاش آقای مهندس عباسی انواع پرس‌وجوهای تودرتو رو ابتدا میگفتن و سپس این درس رو تشریح میکردن. چرا اگه میگفتن درخت درس در درست فراگیر میافتاد و راحتتر درس رو یاد میگرفت. کلا دو نوع پرس‌جوی تودرتو داریم: نرمال(Normal) و وابسته(Correlated)

پشتیبانی 1
پشتیبانی 1

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، مطمئن باشید مهندس عباسی اگر به ترتیب تدریس کرده اند حتما دلیلی داشته اند، ما برای آنکه شما عزیزان راحت تر دروس را فرا بگیرید ساعت ها زمان می گذاریم و برنامه ریزی می کنیم تا به صورت خیلی فوق فوق العاده مباحث را یاد بگیرید.


نظر بدهید نظر شما در تصمیم دیگران اثرگذار است. لطفا برای ما و همراهان درسمن نظر خود را بنویسید.
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.


مشخصات دوره


مدرس دوره : مهدی عباسی
تعداد جلسات : جلسه
مدت زمان : 1626 دقیقه
حجم دوره : 9239/85 گیگابایت
سطح مهارت : مقدماتی تا پیشرفته
وضعیت دوره : پایان یافته
تعداد دانشجویان : 3010
: میانگین امتیاز
برای دسترسی به این دوره وارد یا عضو شوید.
مهدی عباسی

مهدی عباسی هستم، مسلط به حداقل ۲۰ زبان مطرح برنامه نویسی به صورت پیشرفته، مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار و بنیانگذار آکادمی درسمن، مسلط به تدریس دروس تخصصی کاردانی و کارشناسی کامپیوتر، پایگاه داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، مبانی برنامه نویسی، مباحث ویژه طراحی وب و ....